Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yemin Görmek

Rüyada yemin görmek neyi ifade eder?

Rüyamda evdeydik, kendi düğünüm vardı ve hazırlanmaya çalışıyordum, bir zaman sonra yetişemeyeceğim diye ağlamaya başladım, iki yakın kız kuzenim var, biri yanıma geldi beni teselli etmek için, diğeriyse uzaktan “oh olsun” der gibi bakıyordu. Sonra annem geldi “yana geçin hazırlanırsın, telaş etme” dedi ve gitti. Sonra arkama baktım salonda annem tarafından yakın olan neredeyse herkes vardı.

Salona gittim, babama baktım, babam bacaklarını üst üste atmış yarı yatar bir şekilde oturuyordu, bacaklarında da boylu boyunda vefat eden dedem oturuyordu (annemin babası).
Sonra ben “dede” diye ağlamaya başladım, “baba dedem dizlerinde” dedim kimse görmüyordu sonra dedem kayboldu, “dizlerindeydi şimdi gitti yemin ederim” diye ağlamaya devam ettim. Sonra bir baktım salonun ortasında dedem karşımda, sıkı sıkı sarıldık, “ne olur beni affet dede, seni çok seviyorum” diye ağlıyordum sarılırken. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, ağlamaklı.

Rüyada yemin etmek nasıl yorumlanır?

Sevgi merhaba, bekar birisi rüyasında kendi düğününü görürse bu; bağlılık, uyum ya da geçiş anlamına gelir ve bu konularda düşüncelerinde olumlu yönde gelişme olduğunu simgeler. Ölmüş dedeyi diri görmek ise şu anda karşında çözmekte zorlandığın bir mesele olduğunu ve bunu çözmek için akıl danışacağın birine ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır.

Rüyada yemin görmek güç, güçlenmek, güç kazanmak anlamına gelir. Yemin etmek, ant içmek, yemin ettiğini görmek Güçlü olacağınıza ve düşmanlarınızı yeneceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir