Kategoriler
Renkler

Rüyada Yemyeşil Yılan Görmek

Rüyada yemyeşil bir yılan neye işaret eder?

Yaşım 23. Denizlide Üniversite 4. sınıf öğrencisiyim. bekarım. gördüğüm rüya sanırım gece 3-6 arası.
Rüyada Yemyeşil bir yılan gördüm. boyu 2-3 metre civarında. gördüğümde korkuyorum. öldürmeye çalışıyorum ama öldüremiyorum. yılan da beni sokmaya çalışmıyor kaçıyor. dolanıyor ortalıkta. deliklere giriyor. oradan başka yerlere. Rüyanın tabirini öğrenebilir miyim? 27.05. 2012 / 04:47 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yemyeşil yılan görmek neye yorulur?

Rüyanız etrafınızdaki kişilerce hal ve tavırlarınızın onaylanmasını beklediğinizi belirtmekte, yani yaptığınız hareketlerin veya karakterinizin başkaları tarafından kabul edilip edilmediğini bilmediğinizi göstermekte, “acaba toplumda nasıl tanınıyorum” diye bir kuşku içinde olduğunuzu simgelemektedir.

Bu rüyanın başka bir yorumu ise sizin etrafınızdaki insanlara tepeden baktığınızı, biraz küstah ve kendini beğenmiş biri olduğunuzu size belirtmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yemyeşil Yılan Görmek” için 2 yanıt

rüyamda gece3.4 sıralarında kuzenim rüyamda bana yeşil yılan ve yeşil kertenkele ama bukalemuna da çok benziyordu veriyor ama ben korkuyorum istemiyorum verme bana diyorum ama o zorla bana elime veriyo sonra kertenkele dilini çıkarıyo çok uzundu dili benim elimi ısıracak die korkup ağladım cevap yazarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir