Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yenge Görmek

Rüyada yengeyi görmek neye delalet eder?

Rüyamda ağabeyimle yengemi gördüm. Abim ile yengemi görüyorum, evdeyiz sanırım ve sonra eski sevgilimle yan yana oturuyoruz ama benden uzak durmak ister gibi, elini tutuyorum istemiyor ama karşı koyamıyor sanki. Sonra yengem “ayrıldınız mı” diye sorduğunda bu sefer “hayır, ayrıldık sayılmaz, belli değil” gibi cevaplar veriyorum. Birde abim arabayla karşıya gidecekmiş ama arabayı beklemeden birden minibüse biniyor, yengem kapıdan onu uğurluyor. Rüyanın bir kısmında da üzerimde pijamamla dışarıdayım, yolları çok değişmiş görüyorum babam beni arabayla bekliyor ama kayboluyorum, çok korkuyorum hep sapık insanlar varmış kaybolduğum yerde, sonra yolu buluyorum çok seviniyorum.

Şu aralar eski sevgilim aklımdan hiç çıkmıyor, sürekli onu düşünüyorum elimde değil, deli gibi internetten takip ediyorum ayrılalı 3 ay oldu tam, 2 gün önce onu özlediğime dair ilk kez mesaj attım, beynim sürekli onu düşünüyor. Bana yanıt atmadı, askere gitti geldi ve çok değişti, birbirimize aşık idik. Şimdi rüya görüyorum kaç gündür, dün gece ki rüyamda ise elimdeki poşetlerde bir sürü cips dolu, birisini ben yiyorum birazını hiç tanımadığım çocuklara veriyorum, bir binadayım sonra bir bebek görüyorum çok güzel ama annesi babası yokmuş, komşusu bakıyor, sahipsiz bebek, alıyorum kucağıma iç geçiriyorum “keşke bu bebeğe ben bakabilseydim ama derslerim var” diye.

Rüyada yenge görmek nasıl yorumlanır?

Yenge, birisinin kardeşin karısı, dayısının karısı veya amcasının karısı anlamındadır.

Rüyada yengeyi görmek, kardeşinin eşini, dayının eşini ya da amcanın eşini görmek içinde bulunduğunuz durum hakkında yengenizin etkisi olduğunu düşündüğünüzü ifade eder. Bu rüya yaptığı hatalarda haklı ya da haksız olarak başkalarını suçlu görme huyu olanlar tarafından sık görülür.

Rüyada yengenizi nasıl gördüğünü, aranızda ne konuşma geçtiğini veya ne yaptığınızı iyi hatırlarsanız, uyanık yaşamınızdaki durumla bir arada değerlendirerek rüyanın verdiği mesajı tespit edebilirsiniz.

“Rüyada Yenge Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yengenizi nasıl gördüğünü, aranızda ne konuşma geçtiğini veya ne yaptığınızı iyi hatırlarsanız, uyanık yaşamınızdaki durumla bir arada değerlendirerek rüyanın verdiği mesajı tespit edebilirsiniz. Lütfen düşünün, gerçek hayatınızda gerçekten dayınızı kızdıracak, kıracak, üzecek bir şey yaptınız mı?

Dayımın karısıyla aile içi fotoğraflara bakıyoruz ve fotoğrafları birbirimize verince yengem elimi tutuyor her seferinde, anlamı nedir saygılar.

Rüyamda hamile olan küçük yengem ile kavga ettiğimi gördüm. Bir konu üzerinde çok kötü kavga ediyorduk, en son sinirime hakim olamayarak bağırdım ve “yeter yenge beni çok sinirlendirdin” dedim, o da “sus artık” dedi ama kalbinin kırıldığı çok belliydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir