Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yengenin Hamile Kaldığını Görmek

Rüyada yengenin hamile kalması neye işarettir?

Ruyamda yengem hamile kaliyordu. Ama sorunlar yasiyorlardi. Bazi kisilerden kaciyorlardi. Bebege benim tasiyici annelik yapmami istediler. Bebek benim karnimda belirdi. Buyuyodu. Ve ben gorunmez varliklarla konusabiliyordum. Yani gorunuyolardi ama kayboluyolardi bazen. Bikaci iyi seyler soylerken biri kotu seyler icin ugrasiyordu. Seker yedim. O sira benim sancilarim tuttu ve hastahaneye gittik. Seker yukseldigi icin sancilarin tutmus dendi. Eve donduk. Dayim ve yengem uzun namlulu silahlarla eve geldi. Onlem.icinms. evde denemek icin havaya falan ates actilar. Baya ses ve koku oldu. Sonra birde sirkeyi kafaya diktigimi hatirliyorum. Sekerim.cikmasin diye.

Rüyada yengenin hamile kaldığını görmek tabiri

Damla merhaba, ben hakkınızda bilgi verin diye yazmaktan bıktım ama siz bildiğinizi okumaktan bıkmadınız. Bu rüyanın yorumunda senin yaşı çok önemli. Yazı metnine baktığımda ilkokul 2 veya 3 e gidiyor olman lazım ama o yaştaki çocuk taşıyıcı annelik konusunu bilir mi emin değilim. Hakkında yeterli bilgi olmadığı için sadece en önemli iki unsuru açıklayacağım.

Rüyada yengenin hamile kalması yengenizle olan bir mesele hakkında artık bir karar vermek ve bazı şeylere yeniden başlamak gerektiğine işaret eder, çünkü hamilelik yeni bir başlangıç simgesidir. Öte yandan birinin hamilelik haberini almak bazı durum ya da karar hakkında ileri geri gidiyor olduğunu ve mevcut sorumluluklarından kaçmak istediğinizi gösterir. Sizin artık karar vermeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada taşıyıcı anne olmak yani başkasının çocuğunu taşımak başlayacağınız, başlamayı düşündüğünüz bir projenin sizin hakkınızda değil, başkası / başkaları hakkında önemli sonuçlar doğuracağını gösterir. Ancak sonuçta başarı görünmektedir.

“Rüyada Yengenin Hamile Kaldığını Görmek” için bir yanıt

Meraba bn 18 yaşındayım ve yeni dogum yapmis yengemin 4 aylik hamile oldugunu abimle yeni bir eve tasindiklarini ve hep beraber oturdugumuzu gordm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir