Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yengenin Namaz Kıl Dediğini Görmek

Rüyada yengenin namaz kıl dediğini görmek ne demektir?

Rüyamda annem, ablam ve ben, bir otomobilde bir yere gidiyoruz. Yaz aylarından biri, yazlık kıyafetlerimiz var. Üzerimde kısa şort ve sıfır kol bir giysi, ayağımda beyaz bezden spor ayakkabılarım var. Arabayla geldiğimiz yer büyük ve geniş bir binanın yan tarafı, büyük gri sıvalı yan duvarının yanındayız. Ben kafamı kaldırıp bakıyorum yukarı kadar ama gördüğüm yer alanında binanın sonunu göremedim.

Normalde hava sıcak her yer güneşli, yan taraf bozkır ama binanın olduğu yerin yanına binanın gölgesi vurmuş, burası biraz serin ve iyi. O gölgenin olduğu yerde beyaz şemsiye, beyaz plastik masa ve beyaz plastik sandalyeler görüyorum. Üzerlerine koyu renkli kıyafetler çıkarılıp dağınık şekilde konulmuş, koyu renkli çanta da vardı masa üzerinde. Bu sırada babamın kuzeninin eşini görüyorum orada, yenge diyoruz ona.

Yengem normalde 8 gün önce babasını kaybetti, ben cenazesine gidemedim ama hala aklıma geliyor gidemediğim. Neyse rüyama döneyim, bir iki insan daha var masa sandalyelerin orada ama onlar tanımıyorum, hatırlamıyorum. Yengem sandalyelerden çok az mesafede uzakta, annem ve ablam sırayla yengeme sarılıyor, en son ben sarılıyorum, “başın sağ olsun yenge kusura bakma ben gelemedim” diyorum. O da “önemli değil kızım. Namaz kıl Ece” diyor bana, o an uyandım. Kendisi dindar bir insan değildir, buna rağmen onun demesine şaşırdım. Yakın zamanda bir rüya daha görmüştüm biri bana namaz kıl demişti. Bu rüya ile birlikte ikinci kez oldu. Rüyalarımın manası nedir?

Yaşınız : 21
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : normal

Rüyada yengenin namaz kıl dediğini görmek nasıl yorumlanır?

Ece merhaba,

Gördüğün rüya hemen hepimize ibret olacak kadar değerli bir rüyadır ve gerçek hayatının maddi yönüyle uğraşırken, günlük yaşamın karmaşası ile boğuşmaktan yaşamın daha önemli olan manevi yönüne gerekli / yeterli önemi ( belkide daha doğru tanımla zaman ayırmak, ilgilenmek, uğraşmak) vermediğini, veremediğini işaret etmektedir.

“Rüyada Yengenin Namaz Kıl Dediğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada hamile yengeyi görmek manası nedir
Yengem şu an hamile ve rüyamda hamile yengemi gördüm. Tam elim onun karnındayken bebek tekmeledi ve bunu fark ettim. Daha sonra kız bebek bir şekilde anne karnından çıktı ve anne, babası onu kucağına aldı. Ama kız bebek (yeğenim) ısrarla benim kucağıma gelmek istedi. Kucağıma aldım ve ne zaman doğacaksın diye sordum; bunun belli olmadığını söyledi.
Kimden: Pinar
Cinsiyetiniz:Kiz
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Normal
Rüyanızın anahtar kelimeleri: Bebek,hamile,aile.

Pınar merhaba,
Rüyada birbirinden ilginç olaylar geçmekte. Lütfen yengenizi görmeniz konusunda yenge rüya tabiri sayfasında verilen bilgiyi okuyunuz.
Bebeğin ilginç bir şeklide ortaya gelmesi, konuşması hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın mesajı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir