Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeni Araba Görmek

Rüyada yeni araba görmek neyi gösterir?

Öncelikle yorumları yapan tüm arkadaşlara yorumlarından dolayı içten sevgi ve saygılarımı iletirim. Üniversite yıllarımda çok ama çok sevdiğim kız arkadaşımı gördüm rüyamda ki en son 5 sene önce yüzünü görmüştüm ve şu an yurt dışındayım ve ondan dolayı yurt dışına çıktım, unutabilmek adına ama hep rüyamda görüyorum,

Neyse lafı fazla uzatmadan rüyamın içeriğine geleyim. Yurda tatile gidiyorum, kendimi bir anda üniversiteyi okuduğum kasabada görüyorum, bir otobüs terminalinde ve üniversiteden bir kaç arkadaşı, bilet alıyorum otobüs için, her şey hazır eve gideceğim yani okuldan sonra çok sevdiğim bir arkadaşıma rastlıyorum aniden onunla hoş sohbet falan ondan kasabalı olan arkadaşlarımı görüyorum, arkadaşlarımın dükkanlarını falan, hatta bir tanesine para veriyorum , döviz veriyorum arkadaşım kalıyor orada, bende kampüse gidiyorum.

Çocukluktan sevdiğim kızın teyze kızlarını görüyorum, ilk önce tabi şok oluyorum, kasabaya geri dönüyorum, tabi aynı o esnada da almancılar gelmişler kasabaya mola veriyorlar falan, bende İngilizce konuşan birilerini duyuyorum, otobüs terminali yakınlarında hemen bende İngilizce konuşuyorum onlarla ama onları tanımıyorum, konuştuğum insanlar üniversitedeki kız arkadaşımın ya düğününe ya da nişanına gidiyorlar, beni de davet ediyorlar, bir yeni araba var, onlarınmış, yeni almışlar ve arabalarına biniyorum, baya bir yol gittikten sonra iniyorum, kendimi tekrar terminalin orada başka cay simit satan dükkanlarda görüyorum.

Kan kardeşimle beraber kızdan bahsediyoruz, bir araba kiralıyorum sonra abartısız çok hızlı gidiyorum, arabayla yetişebilmek için kızın akrabalarına, yetişiyorum da, yoldaki kasislere rağmen ve kızın evini bilmeme rağmen değişik bir yerde evi de ama nasılsa buluyorum yani evini falan yolda rampa yukarı ağır adımlarla yürüyerek giderken evine doğru karşım var evde oda gitme benimle konuş diyor, bende korkma tanımazlar beni diyorum, oda diyor ki annem seni biliyor, kardeşimde biliyor, babamda evde yok diyor, gidip konuşabileceğini de biliyorum diyor ama gitme konuşalım burada diyor, mutlu sevinçli bir şekilde konuşuyoruz, sonra uyanıyorum.

lütfen bu rüyayı yorumlamama yardımcı olur musunuz ? İngiltere’den teşekkürlerimi sunarım.

Yeni araba görmek rüya yorumu

Gördüğünüz rüya reel hayatınızda önemli pişmanlıklar içinde olduğunuzu işaret etmektedir. Bunların yaşadığınız şeyler ya da fırsatları iyi değerlendirememek hakkında olma olasılığı yüksek.

Geçmişteki eğitim ve arkadaş dünyanızda kimi boşluklar, üzüntüleriniz var ve içinizde gizli tuttuğunuz bu duygular yüzeye çıkmış. İnsanlar kendilerini yalnız hissettikleri ya da moral çöküntüsü içinde oldukları dönemlerde geçmişe ait muhasebe yaptıkları rüyaları sık görürler.

Rüyada yeni araba görmek, almak, satmak veya kullanmak yaşamınızda hedeflerinize ulaşmak için yeni fırsatlar ortaya çıktığını, çıkacağını bu hedeflere ulaştığınızda kendinizi çok iyi, yenilenmiş hissedeceğinizi işaret eder. Sıfır araba, sıfır otomobil, yeni araç, yeni otomobil, yeni oto görmek rüya tabirleri de aynıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeni Araba Görmek” için 4 yanıt

rüyamda babamla beraber yürüyorum karşımıza bir sürü bir markanın bayiisi gibi ama çook geniş bir alana yayılmış 0 arabaların bulunduğu bir yer çıkıyor her yer rengarenk yeni arabalarla dolu belkide yüzlerce babamla orada yürürken babam takılıp düşecek gibi oluyor korkuyorum ama babam kalkıyor.öylece devam ediyoruz.

Rüyada sıfır beyaz araba görmek
Rüyamda şimdi kullandığım araba ile başka yeni hatta sıfır bir beyaz araba gördüm ve arabanın içinde kardeşimle beraber, kardeşim kullanırken ben yanında otururken gördüm ve giderken diğer arabamız bizi yoldan geçti, ürktüğümden dolayı değil sadece merak ettiğimden dolayı soruyorum, bu ne demektir? cevaplarınızı bekliyorum.

İsmet merhaba,
Rüyada beyaz araba görmek huzur ihtiyacı çektiğini ve aradığın huzura kavuşmak için yapmak gereken bazı şeyler olduğunu simgeler. Rüyanın devamında olanlar, şu anki arabanın yolda sizi geçmesi ise sahip olunan şeylerin kıymetini bilmeye yorumlanır.

Rüyada eşinin araba aldığını görmek
Bu gece rüyamda eşimi gördüm, var olan arabamızı satıp, annesi ile kredi çekip bana sormadan yeni araba almışlar, rengi de siyah idi. Bende hiddetleniyorum ve boyuna kocamı dövüyorum, bir ara kaynanam bana altın bilezik veriyor istemiyorum, ayrıca ortamda da para görüyorum. Bunların manası nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir