Rüyada Yeni Ayakkabı Almak

Rüyada yeni ayakkabı aldığını görmek neye işaret eder?

Ben 20 yasındayım, bayanım, üniversite öğrencisiyim, bekarım, biyoloji okuyorum. Rüyamda yeni bir ayakkabı alıyorum markası beta. Rengi taftan sarısı, 5 cm topuklu fakat ne olduğunu tam olarak bılemıyorum, hızlı hızlı gıderken ıkı topuk aynı anda kırılıyor. Topukları cebıme koyup saklanmak ıcın bir yangın merdıvenı gıbı merdıvenden cıkıyorum. Yukarda çok pıs bir koku vardı onu hatırlıyorum. Bu olanlar gece karanlıkta oluyor.

Ayakkabıları ayagımdan cıkartmıyorum ama aldıgım yere gıdıyorum, dukkan kapalı, bir sekılde ıcerı gırıyorum, boş dükkan, ıcerıde kımse yok ayakkabıyıda yenı almıstım dıyorum, topuklara tekrar bakıyorum, yalnız topukların kırılan yerınde aynı sekıl vardı aynı yerden kırılmıslar. Yorumlarınızı beklıyorum, tesekkurler.

Rüya unsurları : ayakkabı almak, yeni ayakkabılar, beyaz ayakkabı, taftan sarısı, topuklu ayakkabılar, topuk kırılması, topukların kırıldığını, yangın merdiveni, çok pis koku, gece karanlığı, ayakkabı dükkanı, kapalı dükkan. 13 Şubat 2010, 10:36

Rüyada yeni ayakkabı almak neye yorulur?

Rüyada yeni ayakkabılar aldığını görmek hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir. Fakat rüyada ayakkabısının topuğunun kırılması veya ayakkabısını kaybetmek, kötü günlerin belirtisidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ayakkabı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanız, yaşamınızı düzene sokmak için çaba sarf ettiğinizi ve her şeyi tam yoluna koyarken beklenmedik bir olay yüzünden her şeyin yeniden altüst olduğunu simgelemektedir.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir