Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada yeni binalar görmek

Rüyada yeni binalar neye işarettir?

Rüyada yeni binalar görmekRüyamda Ankara’nın bir ilçesinde yeni yapılmış binalara gittik. Yanımda kim olduğunu bilmediğim sevgilim ve sanırım yakın arkadaşım olan kişi ve sevgilisi vardı. Hatırladığım kadarıyla bu yakın olduğum çocukla bir ilişkim vardı ve sevgilimi sevmiyordum o da aynı şekilde. Asansörde sevdiğim oğlanı dudağından öptüm. Sevgilim devamlı benimle birlikte olmak istiyordu iyi tamam çık odaya geliyorum dedim benim öyle dememle herkes böyle büyük kalabalık onun peşinden gitti. Odada çamaşırlarıyla dans ederken herkes onu izleyip kahkaha atıyordu. rüyadaki kimseyi tanımıyorum. Bu ne anlama gelir? 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada yeni binalar görmek yorumu

Rüyada yeni bina görmek iyidir ve daima güzele yorulur ve rüyayı gören kişi hakkında gelişimi, büyümeyi işaret eder. Güzel bina, bakımlı bina, ferah bina, yüksek yapı görmekte aynı şeylere rivayet edilir.

Ancak rüyanın devamında gelişen olaylar tam bir gençlik rüyası olup hiç anlam taşımamakta sadece kişinin kendini tanıması ve karşı cins hakkında kafasında oluşturduğu şeylerin yansımasını göstermektedir. Ancak bu rüyaları saçma olarak nitelendirmemek gereklidir çünkü bunlar kişinin iç dünyasında yaşadığı gerçeklerdir ve uykuda sansürsüz olarak açığa çıkan şeyler olup, kişisel gelişim hakkında bilgi verirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir