Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yeni Bir Eve Taşındığını Görmek

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek nedir?

Merhabalar, rRüyada yeni bir eve taşındığını görmekRüyamdaki unsurlar çok fazla ve hepside çok belirgindi. Bu sebepten size yazmak istedim. Yeni bir eve taşınıyorum, balkonuna çıktığımda ise “3 veya 4. kat” asma ağacı ve uzun yeşil küçük yaprakları olan meyvesiz bir ağaç kaplamış tek yönü. Siyah bir örtü gerilmiş aynı yönde, eski püskü duruyor. Balkonun o tarafını incelerken siyah bezin duvara yakın tarafında kese gibi bir cep ve içinde tomarla para fark ediyorum, duvarda bir çıkıntı varmış ve oradan yürüyerek paraya ulaşıyorum.

Para o kadar fazla ki ceplerimden taşıyor. Bu arada yeğenim ve babam geliyor. Durumu saklamaya çalışıyorum. Zaten babamda normal değil, sanki içki içmiş gibi veya karakteri çok farklıymış gibi. Bu arada hala duvarın kenarında parayı toplamaya çalışıyorum ve yüksekten korkmaya başladım, balkondan diğer tarafta küçük bir pencere fark ettim.

Evime açılır diye düşündüm ama sağa sola bir sürü pencere demirini aştıktan sonra pencerenin sabit bir demiri olduğunu ve içerisinin kuşların mesken ettiği, yerlerin ve duvarların kuş pisliğinden simsiyah olduğu bir oda gördüm, güvercin sesleri geliyordu tekrar balkona yöneldim, bu kez tereddüdüme rağmen balkona ulaştım ve aşağı indim. Babam peşimdeydi ve ondan saklanırken kocaman bir kurbağanın göğsünü şişirerek üstüme geldiğini görürken uyandım. (babamda bende paraya tamah etmeyen insanlarız)

Şu an benim için çok iyi olacağını düşündüğüm bir işe alındım ve yaklaşık 10-15 gündür çağırmalarını bekliyorum (bu süreçten haberdar edilmiştim). yine de evde beklemek beni biraz geriyor. 35’ime yeni girdim ve işlerim rast gitmez ise ailemin yanına dönmekten yani başarısız olmaktan korkuyorum. Belki bunun etkisi olabilir.

Rüyada yeni bir eve taşındığını görmek yorumu

Merhaba,

Rüyanızın ana teması, gerçek hayatınızda zihinsel yorgunluk ve bulanıklık içinde olmanızdır ve rüyanız aynı zamanda kendinizi güçsüz hissettiğinizi, artık yaşamınızın kontrolünü elinizden kaçırmaya başladığınızı düşündüğünüzü işaret ederken, zamanın hızla geçmesi karşısında yaşlanma, kimi şeyleri zamanında yapamama korkusu içinde olduğunuzu ifade etmektedir.

Ancak yeni bir eve taşınmanız hayatınızda yeni bir başlangıcı simgelemekte, ancak bu başlangıçta beklentilerinizi doğru belirlemeniz gerekmektedir. Meyvesiz ağaç görmek, para bulmak iyi şeyler değil. Bu yeni başlangıç umduğunuz şeyleri tam olarak karşılayamayabilir ancak hayatınızda yeni bir umut, bir değişim anlamında olumlu gelişmeler yaratabilir. Lütfen gelişmeleri ve düşüncelerinizi yazar mısınız?

Rüyanın unsurlar: yeni ev, ev taşımak, taşınmak, balkona çıkmak, asma ağacı, siyah örtü, tomarla para, meyvesiz ağaç, pencere demiri, kuş pisliği, güvercin.

“Rüyada Yeni Bir Eve Taşındığını Görmek” için bir yanıt

Öncelikle
Rüyamda babamın evimizin yanına iki tane daha bina yaptığını gördüm. Annemle inşaatta gezerken camdan baktığımda binaların dahada çoğaldığını görüyorum. Sonra annem kayboluyo ve babamın yaptığı ev hastaneye dönüşüyo.
Ben normalde stajer hemşireyim ve ileride bu hastanede çalışacağımı söylüyorlar.
Cevaplarsanız sevinirtim şimdiden teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir