Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yeni Gelin Görmek

Rüyada yeni bir gelin neye delalettir?

Bu gece çok tuhaf bir rüya gördüm, evli ve 3 çocuğu olduğunu öğrendiğim sevgilimden yeni ayrıldım ve çok mutsuzum bu aralar. Dediğim gibi rüyada yeni bir gelin gördüm, gelinliğin içinde kahkaha atarak bir bebek doğuruyor, bebek canlı doğdu ama cinsiyetini göremedim, yorumunuzu merakla bekliyorum. teşekkürler.

Kimden: cemre
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: gelin, kahkaha, doğum, bebek

Rüyada yeni gelin görmek tabiri

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günler demektir.

Başkasının kahkaha ile güldüğünü görmek yapmak istediğiniz bir işi çekemeyenlerin bulunduğuna ve kötü bir haber alacağınıza delalet eder.

Rüyada doğum yapmak, kendinizin veya bir başkasının doğum yaptığını, bebek doğurduğunu görmek, yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil eder. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakın bir zamanda olacak, düğün, nikah, konferans , iş toplantısı gibi vs bir toplantıya delalet eder. Bu rüyanın biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarıda bahsettiğimiz toplantılara vs katılma / iştirak etme konusunda tereddüt ettiğinizi ifade eder.

“Rüyada Yeni Gelin Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bizim ev dubleks, annemle üst kattayız, bir bakıyorum evin önünde bir sürü insan kalabalığı, beni gelin çıkartmaya geliyorlar, çalgı alkış ama benim üzerimde gelinlik yok, insanların gelmesine de şaşırıyorum, damat yok normal spor kıyafetlerle başka yere gelin gidecekmişim ama anneme diyorum ki “anne bak gelinlik almadık” dedim, ben güya evleneceğim kişiye ama hatırlamıyorum kimle evleneceğimi tanıdık birimi yabancı birimi olduğunu paramız olmadığı için mi yoksa gideceğim yerde mi gelinlik giyecem yada düğün istemediğim için mi gelinlik neden almadığımızı bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir