Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yeni Bir Sevgili Görmek

Rüyada yeni bir sevgili görmek neye işarettir?

Merhabalar, ben 24 yaşında, bekar bir bayanım, şuan hayatımda biri var ama rüyamda başka bir kişiyle sevgili olduğumu şuan hayatımda olan kişiden ayrı olduğumu gördüm.

Babamla yüksek bir yerde çay bahçemiz vardı, iki ayrı ocakta da çay demleniyordu, bütün şehir o çay bahçesine yüksekten bakıyordu, manzara o kadar güzeldi ki ve hayatıma giren bu insanla beraber oraya sürekli gidiyorduk. Rüyamı yorumlarsanız beni çok mutlu edersiniz,  rüyada yeni bir ilişkiye başlamak, ilişkiye başladığını görmek ne demektir? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanın unsurları: çay bahçesi, çay demlemek, manzara, yüksek bir yer.

Rüyada yeni bir sevgili görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya suçluluk duygunuzu ve ihanetini işaret etmektedir. Güven duygunuz sarsılmış olabilir veya karşılığını alamayacağınız şeylerle uğraşmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Ayrıca özel istek yoğunluğunu gösterebilir. Evlilik tarihi yaklaşan insanlarda bu tip rüyalar sıkça görülür. Kimliğinizle ilgili değişikliklere karşı olan korkunuzu gösterebilir.

“Rüyada Yeni Bir Sevgili Görmek” için 3 yanıt

benim çocukluktan beri bir arkadaşım var yılda 2 kez falan görüşürüz ancak ayak üstü çocukla aramızda hiç bişey olamaz ki gerçekten kardeş gibiyizdir ama her onu gördüğümde akşamına bir rüya görüyorum onunla çok mutluyum sarılıyoruz öpüşüyoruz biz sevgili olduk diyoruz sevgi okadar büyük ki her sabah kalktığımda töbe çekiyorum etkileniyorum ve buna benzer rüyalar her onu gördüğümde oluyor ve benimde onun da sevgilisi var hani kendimi yokluyorum acaba etkilenmiş olabilirmiyim diye ama alakası yok yani

Rüyada hoşlandığı kızla sevgili olduğunu görmek
Merhabalar, ben rüyamda şu aralar hoşlandığım bir kızla sevgili olduğumu gördüm, ona çıkma teklifi etmek için yeşillikli ağaçlı bir yola götürdüm ama orda karşımıza 3 dü sanırım 3 tane köpek çıktı ben hepsini öldürdüm çenelerini kırıp yolun yanındaki çukura attım sonrada başka köpekler gelip o öldürdüğüm köpekleri yediler, bu olaylar olmadan önce kız bana ailevi sorunlar yüzünden bunaldığını onu kurtarmamı söylemişti, ben köpekleri öldürdükten sonra güldü ve daha teklif bile etmeden sevinçli bir şekilde beni öptü. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir