Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeni Dogan Bebek Görmek

Rüyada yeni doğan bebek görmek ne demektir?

İyi günler, umarım hemen yayımlanır. Rüyamda bir çocuk odasındayım, odada üç tane beşik var. Biri mavi, biri pembe, diğeri sarı. Sarı olan beşikte yeni doğmuş bir kız bebek var. O bebek benimmiş, babası da sevgilim imiş, tabi biz rüyamda sevgilimle evliymişiz. Ben şaşkınım bu bebek benim mi diye.

Eşim çok mutlu, ben de çok şaşkınım, olup biteni anlamaya çalışıyorum. İçimden “ne zaman doğum yaptım, canım acıdı mı acaba” diye düşünüyorum. Bu arada bebek, beşiğinde yatıyor, uyuyacakmış, üzeri örtülü. Uyusun diye bekliyorum sonra kontrol için örtüyü aralıyorum bebeğin gözleri açık. sonra kucağıma alıyorum ve seviyorum galiba.

Kimden: ela
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: meraklı
Anahtar kelimeler: bebek ,beşikler,evli olmak
not: sevgilimle ileride evlenmeyi düşünüyoruz ama ben biraz tereddütlüyüm. belki yoruma kolaylık sağlar diye yazdım.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız iki anlam taşıyabilir. Birincisi gerçek hayatınızda evlenmek, evlilik, yuva kurma, çocuk sahibi olma konularını kafanıza fazla takıyorsanız onun yansıması olabilir. İkincisi ise yakın zamanda bir evlilik, yuva kurmak, aile kurup, çocuk sahibi olacağınızı simgeleyebilir.

Rüyada yeni doğan bebek görmek iyiye yorumlanmaz ancak hemen karamsar olmayıp, rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte değerlendirilmelidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeni Dogan Bebek Görmek” için 3 yanıt

Rüyada erkek bebeği olduğunu görmek
Merhabalar. ben şuanda 1,5 aylık hamileyim ve rüyamda erkek bebeğim olduğunu gördüm bebek çok tatlıydı bembeyaz tombul Bir bebekti ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim teşekkürler

Hilal merhaba,
Rüyada erkek bebeği olduğunu görmek çok hayırlı bir rüyadır ve yaşamınızdaki güzel gelişmelere, iyi haberler almaya işarettir.

Merhaba, ben ruyamda yeni dogmus bir bebege bakarken bir anda gozlerinin kirmizi, yuzunun burus burus oldugunu gordum. Bana kizginca bakiyordu. Kimse fark etmiyordu oyle oldugunu ama bebek beni cok korkutuyordu hic bakamiyordum bebege kucagima alamiyordum yorumlayabilir misiniz? Tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir