Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeni Doğan Kız Kardeş Görmek

Rüyada yeni doğan kız kardeş görmek ne demektir?

Rüyamda annem hamile kardeşim olacağını biliyorum, kardeşim olmuş kız, gitmişler öbür gün ben uyurken hastaneye. Öncelikle hayatımda en çok İstediğim şey bir kız kardeşim olmasıydı, hep dua ederdim “Allah’ım ne olur bana bir kız kardeş nasip et” diye ama gerçekte 4 yaşında bir erkek kardeşim var, şu anda kız çocuğum olsun diye dua ediyorum.

Evet annem doğumu yapmış eve gelmişler, uyandığımda yatak odasına gittiğimde annemin yanında dünyalar tatlısı bir melek duruyordu. O anki mutluluğumu anlatamam, çok mutluydum. Oda beni görünce bakışları bana takıldı, hayatımda ilk kez biri bana bu kadar içten, sevgiyle bakıyordu. Resmen gözlerinde kayboldum. Sonra yanına yavaşça gittim, o kollarını açıp kucağıma gelmek istedi, bende hemen aldım kucağıma öptüm. Konuşuyordu ama o kadarda iyi bir konuşması yoktu, 2-3 yaşındaki bebekler gibi bir kaç kelime söyleyebiliyordu, söyledikleri aklımda değil.

Ben ilk gördüğümde aslında anladım kız bebek olduğunu ama yeni doğmuş biraz karışıyor insanın kafası, hemen annemi uyandırıp sordum anne kız mı erkek mi diye, o’da yanındaki 1 tane pembe patiği kaldırıp bana gösterdi, bende kız olduğunu oradan anladım. Anne “konuşuyor” dedim o’da “evet konuşuyor, bende anlamadım” dedi. Sonra onu kucağımda öpe öpe koklaya koklaya gözlerinin içine baka baka oturma salonuna götürdüm. Karnının aç olacağını düşünerek ona kahvaltı yapması için bir şeyler getirdim, getirdiklerimden hatırımda kalanlar su ve poğaça idi. orada da bana bir kaç kelime konuştu ama hatırlamıyorum. Hayatımda ilk kez bu kadar mutlu olmuştum, bu kadar huzurlu keyifli sevgi dolu bilmiyorum kelimeler yetmiyor anlatmama.

Rüyadan uyandığımda çok mutluydum keşke rüya bitmeseydi hiç, ya da bütün o gördüklerim gerçek olsaydı ve kız kardeşim olmuş olsaydı diye konuşuyordum kendi kendime ama hala rüyanın verdiği mutluluk üzerimde. Kalktıktan sonra (erkek 4 yaşında) kardeşimin yanına gidip “rüya gördün mü” dedim, o da “evet gördüm, sen bana marketten çikolata alıyordun” dedi, bu gece gördüm dedi.

Takma isim: Tuna
Yaş: 15
Cinsiyet: Erkek
Medeni Durum: Bekar
Meslek: Öğrenci
Ruh Hali: Günlük yaşantıda genel olarak mutsuz, rüyada mutlu.

Rüyada yeni doğan kız kardeş görmek neye yorulur?

Tuna merhaba, senin yaşında böylesi akıllı ve mantıklı bir kardeşimle tanıştığım için çok sevindim, dilerim hayatın boyunca her şey dilediğin gibi olur, Allah’a inan, ona güven, onun söylediklerine uy ve hayırlısını iste, inan her şey güzel olacak. Gördüğün rüya hayırlara işarettir. Rüyada kız kardeşi olduğunu görmek ( gerçek yaşamında olmadığı halde ) bir ortaklığı ve bu ortaklık sonucu bol kazanç, mal ve mülk sahibi olacağınızı simgeler.

Rüyada konuşan bebek, bebeğin konuştuğunu görmek gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeni Doğan Kız Kardeş Görmek” için 12 yanıt

Rüyada yeni doğmuş bebekler görmek neye işarettir
Rüyamda yeni doğmuş bebekler gördüm.
Ben 28 yaşında bekar kızım. Rüyamda birden fazla yeni doğmuş bebekler gördüm ama yeni doğan bebeklerin derisinde yüzünde falan kusuntu gibi beyaz şeyler oluyor ya öyle bebeklerdi.
Ben tiksindim biraz ki gerçek hayatta da tiksiniyorum ister istemez öyle görüntüden. Sonra bebekleri suya soktular suyun uzerine bebeklerin ustundeki seyler cikti. sanki bana dediler ki oyle duydum gibime geliyor bak temizlendiler diye duydum.

Yeni doğan bebek görmek, iyiye yorumlanmaz ancak hemen karamsar olmayıp, rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte değerlendirilmelidir.

Merhaba ben ruyamda bir odada oldugumu ve yanımda bir kac cocuk gordugumu hatirliyorum yarim yamalak. Ve cocuklar kardeşimdi sanirim hepsi büyüktü 4 5 yasin ustunde yani yeni dogan bebek drgillerdi bir tanesiyle abla gibi ilgileniyordum. Diğerleri uyuyordu sanirim. Ruyami tam hatirlayamiyorum kac cocuk vardi hepsi kardesim miydi. Normaldr bir ablam var ama ruyamda kucuk kardesim vardi bu ne anlama gelir?

Rüyamda yeni doğmuş kız kardeşim vardı. Öyle tatlıydı öyle tatlıydı ki ama nasıl oldu bilmiyorum o kardeş öldü. Sonra komşumuz geldi elinde siyah bir örtüye sarılmış kardeşimin cesedi vardı. Sonra onu büyükbabama anlattım, hayır anlatamadım o telefonla aramıştı ağlıyordum. Sonra söylemeye çalıştım olmadı, söyleyemedim dilim varmadı sonra face’ye yazacaktım hayır olmadı komşumuzun elindeki cesedin annem kucağına aldı sarıldı öptü ben elinden aldım kucağıma koydum sarıldım öptüm sımsıkı bir yandan da ağlıyordum. Hala etkisi üzerimde sizce ne olabilir??

Dilara selam, rüyanda bir kız kardeşin olduğunu görmüş olman bir ortaklığı ve bu ortaklık sonucu bol kazanç, mal ve mülk sahibi olacağınızı simgeler, bakınız kız kardeş rüya yorumu. Ancak onun ölmesi aslında senin bir sebeple sana büyük fayda sağlayacak bir işbirliği, ortaklık ya da beraberliği reddettiğini ve bir kısmeti kaçırdığını anlatmaktadır.

benim rüyamda eniştem aramıştı.selamün aleyküm dedi bende aleyküm selam yerina as dedim annem neden as dedin dedi ben dedim söyleyemedim ağzımdan çıkmadı dedim. sonra dediki söyle bakayım aleyküm selam ben söyledim düzgünce sonra çarpıldım yerde çırpınıyordum çok korktum acaba nedir bunun sebebi

Rüyamda (kız kardeşim var) yeni bir kız kardeşimin olduğunu gördüm çok güzeldi çok mutlu oldum bebek şişmandı biraz sonra bana 8 kilo doğduğunu söylediler manası ne olabilir?

Merhaba, rüyamda annemin yeni bir erkek bebek dogurdugunu gordum, onu hemen aldim ve tum ruya boyunca isim vermeye calistim, surekli ismini degistirdim secemedim.Ve bu bebek normalde olan erkek kardesime baya benzemekteydi ama oda ruyaydaydi. Bebek surekli kucagimda bir ara olmayan kopeklerimiz belirdi ve bebek onlarla uyumaya calisti ama bebek dogduğu andan itibaren annem babam yok ben ilgilendim, onlar en sonunda geldiler.

Rüyada annenin doğum yaptığını görmek aile içinde büyük ihtimalle anneniz ile birlikte yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı gösterir. Bu rüya tüm ailenizi ilgilendiren bir konuda yeni bir başlangıç veya çok yakın bir sürede gerçekleşecek bir nişan, düğün, nikah gibi bir sosyal toplantıya delalet eder. Bu rüya aynı zamanda anneniz hakkında yeni bir işe başlamak, işinde terfi etmek gibi yeni bir gelişmeye de işaret edebilir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hep iyiye işaret etmekte, mutlu bir dönemin sizi beklediğini müjdelemektedir.

Rüyamda benim bir küçük erkek kardeşim varmış 3-4 yaşında ama nedense onu hiç sevmiyorum, daha sonra işte başka bir bebek görüyorum, kız böyle yeni doğmuş benim kardeşimmiş oda. Onu elime alıyorum seviyorum masmavi gözleri var nasıl sevimli bir şey. Bu arada diger bebek erkek kardesim öluyor ama benim hiç umurumda olmuyor ben küçük kız kardeşimi sevmeye devam ediyorum. Sonra birden aklıma dank ediyor ve o ölen küçük erkek kardeşimi neden hiç sevmediğimi düşünüp ağlamaya başlıyorum kucağımda bebekle biraz kendimi sucluyorum ve uyaniyorum. Not:18 yaşındayım.

Ruyamda yeni dogmus kiz kardesim vardi ve cok guzeldi annem dogar dogmaz elbise giydirdi ona o da konusup bunlar islandi cikar hasta olucam bende ustunu drgistirdim yeni dogmus ama yurumeye calisiyordu otur diyordum hayir ben yurumeyi biliyirum diyordu

Merhaba ben rüyamda evlenmek için hazırlandığımı görüyorum üzerimde de gelinlik var annem geliyo kucağıma bir kız kardeşim olmuş onu veriyor. Anlamı nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir