Rüyada Yeni Doğmuş Kız Çocuğu Görmek

Rüyada yeni doğmuş kız çocuğu neye işarettir?

Bir kaç ay önce rüyamda bir yatakta lohusa olarak yattığımı gördüm. Ebe veya hemşire bilmiyorum ne olduğunu, kucağıma çok güzel bir kız çocuğu getirdi, ama 2 yaşlarında. Kızım kalktı kucağıma geldi, dudaklarımdan yüzümden öpüp sevdi. Sonra onu aldım ve emzirdim.

Daha sonra yataktan aşağı inip oynamaya ve konuşmaya başladı. Yüzü gözü benim kendi küçüklüğüme de benziyordu. Ve lakin çok güzel duygular hissettim. 1 yıllık evliyim, yaşım 25 bayanım, ön muhasebe işi yapıyorum. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Ana unsurlar yeni doğmuş bebek, kız çocuğu, lohusa, Ebe, hemşire, dudaklarından öpmek, yüzünü öpmek, çocuk emzirmek, güzel duygular.

Rüyada yeni doğmuş kız çocuğu görmek tabiri

Rüyanız yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil etmektedir. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakin bir zamanda olacak, dugun, nikah, konferans , is toplantisi gibi vs bir toplantiya delalet eder.

Bu ruyanin biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarida bahsettigimiz toplantilara vs katilma / istirak etme konusunda tereddut ettiginizi ifade eder.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir