Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeni Doğmuş Kız Çocuğu Görmek

Rüyada yeni doğmuş kız çocuğu neye işarettir?

Bir kaç ay önce rüyamda bir yatakta lohusa olarak yattığımı gördüm. Ebe veya hemşire bilmiyorum ne olduğunu, kucağıma çok güzel bir kız çocuğu getirdi, ama 2 yaşlarında. Kızım kalktı kucağıma geldi, dudaklarımdan yüzümden öpüp sevdi. Sonra onu aldım ve emzirdim.

Daha sonra yataktan aşağı inip oynamaya ve konuşmaya başladı. Yüzü gözü benim kendi küçüklüğüme de benziyordu. Ve lakin çok güzel duygular hissettim. 1 yıllık evliyim, yaşım 25 bayanım, ön muhasebe işi yapıyorum. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Ana unsurlar yeni doğmuş bebek, kız çocuğu, lohusa, Ebe, hemşire, dudaklarından öpmek, yüzünü öpmek, çocuk emzirmek, güzel duygular.

Rüyada yeni doğmuş kız çocuğu görmek tabiri

Rüyanız yeni bir fikre veya projeye imza attığınızı temsil etmektedir. Hayatta yeni başlangıçlara veya çok yakin bir zamanda olacak, dugun, nikah, konferans , is toplantisi gibi vs bir toplantiya delalet eder.

Bu ruyanin biraz daha kesin bir yorumu ise, sizin yukarida bahsettigimiz toplantilara vs katilma / istirak etme konusunda tereddut ettiginizi ifade eder.

“Rüyada Yeni Doğmuş Kız Çocuğu Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben rüyamda bekar kuzenimin kız çocuğu doğurduğunu gördüm. Yaşı küçük olduğu için o doğumdayken ve bekar olduğu için içli içli ağlıyordum fakat o çok sogukkanlıydı. Doğumdan fit, gayet güzel çıktı, ben ağlayarak ona sarıldım oda biraz sarıldı, sonra yanından gitti. Annemde ağlarken bana hep kızdı rüyamda “onun için ağlama değmez” diye. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler. 20, Kadın, bekar, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir