Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeni Ev Ve Bebek Görmek

Rüyada yeni ev ve bebek görmek neye işarettir?

Merhaba rüyamda yeni bir evdeydik evde hiç tanımadığım bir adam ve onun bebeği, sanırım erkekti, annem ve ablamda vardı. Benim odamı düzenliyorlar fakat ben beğenmeyip onları azarlıyor, küçük bebekle biraz oynayıp oda ağlamaya başlayınca evden çıkıyor yürümeye başlıyordum.

Hiç tanımadığım, arkamdan ne dediklerini anlamadığım bir sürü yüz gördüm, insanlar. Kaybolmuştum, yölümü bulamıyordum, sersemlemiştim sanki, bir şey içmişim de kafam güzeldi, etrafa boş boş bakıyor ve sürekli başım dönüyordu, sonra köşe basında tanımadığım ama oldukça yakışıklı birini gördüm, o sıra çocuğa doğru gelen bir kıza çarpıyorum, “pardon” diyorum ama olduğum yerde kalıyorum, yürüyemiyorum.

Daha sonra kıza yolu soruyorum bana tarif ediyor, gösterdiği yönden giderken yakışıklı çocuğun “içmiş mi içmiş içmiş, çekirdek alacaktır o” dediğini duyuyorum ve bu söz sürekli kafamda yankılanıyor. Bunun manası nedir? Meerve’nin rüyası. 01 Eylül 2012 12:25

Rüyanın ana unsurları yeni bir ev, tanımadığın adam, erkek bebek, oda düzenlemek, anneyi azarlamak, ablayı azarladığını, bebekle oynamak, kaybolmak, yakışıklı biri, birine çarpmak, çekirdek almak.

Rüyada yeni ev ve bebek görmek neye yorulur?

Meerve merhaba,

Rüyanız gerçek yaşamınızda, yeni bir başlangıç yapma zamanının geldiğini düşündüğünüzü ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmediğinizi, kafanızın karma karışık olduğunu simgelemektedir. İçinde bulunduğunuz kafa karışıklığı yüzünden yakınlarınızı kırmakta ya da başkaları tarafından yadırganan hareketler sergilemektesin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeni Ev Ve Bebek Görmek” için bir yanıt

Rüyada bebeğin elini görmek
9 aylık hamileyim, rüyamda bebeğimin küçücük elini gördüm, göbegimden dışarı çıkartmıştı, ne anlama geliyor? çok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir