Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeni Genel Müdür Görmek

Rüyada yeni genel müdür görmek neye delalettir?

Merhaba; Rüyamda ofisteydim ve habersiz şekilde yeni genel müdürün ofise girdiğini gördüm. Ben genel müdürlükte çalışan biriyim eski genel müdürümü zaten çok severdim. Yeni gelecek olan genel müdür 20 gün içerisinde bizimle çalışacak ve kim olduğunu biliyorum rüyamda gördüğüm kişide oydu. Her şey gerçek gibiydi, masamdaki objelerin duruşuna kadar genel müdür eski müdürle birlikte içeri giriyordu, sürpriz kıvamında. Benim masama yaklaşıp elini uzattığında. Ben kendimden geçtim, düşmek üzereyken genel müdür gülerek, “heyecandan bayılma yahu” dedi! Kendimi toparladım, elini sıktım.

Eski genel müdürüm “Yeni müdürün kalacak yeri yok, sen misafir edersen evinde memnun olurum” dedi. Bundan pek memnun olmadım, evime gelmesini istemiyordum, nerede yatacak ki? Gibi düşüncelerim oluştu.

Ailemle yaşıyorum ve genel müdüre de oda verdik. O halinden memnun ben gitmesini istiyordum. Çok yüzsüz davranıyor ve halinden memnundu. Bana da iyi davranıyordu. Telefonunu düşürdü ve ben kurcalarken garip şeyler gördüm ekranında. “Ne yapıyorsun” dedi, “hiç telefona” bakıyorum dedim. Sonra “telefonum senin olsun” dedi bana, rüyamın bu kadarını hatırlıyorum. Ama çok ilginçti. Sizce bu rüya ne anlama gelmektedir. Teşekkürler.

Rüyada yeni genel müdür görmek neye yorulur?

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kafanıza takılan bir konunun yansıması da olabilir, aşağıdaki mesajı da verebilir.

Rüyada müdür görmek, iş yerinde kimi sorunları işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmenizle çözülebilecek sorunlardır. Genel müdür, kısım müdürü, bölüm müdürü, okul müdürü, satış müdürü hep aynı yorumlara sahiptir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada müdür görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyadaki unsurlara bakılırsa kendinizi ifade etmekte, gerçek düşüncenizi söylemekte sorun yaşıyorsunuz, yeni genel müdürü evinizde misafir etmek istemiyorsunuz ancak bunu söyleyemediğiniz için hoşlanmadığını durumlara düşüyorsunuz ve ne olacağı meçhul kimi gelişmeler yaşıyorsunuz (rüyada)

“Rüyada Yeni Genel Müdür Görmek” için 2 yanıt

Rüyada müdürünün işten ayrıldığını görmek neye delalet eder
Ön muhasebe yapıyorum. Sessiz sakin kendine güvenen gülmeyi seven arkadaş canlısı biriyim. İş yerinde aynı şekilde herkesle iyi anlaşırım ama muhasebe müdürümüz var bayan 40 lı yaşlarında, asık suratlıdır, genelde ama iyi birisidir. Bazen sevmediğim yönleri de oluyor sinirlendiriyor beni.
Rüyamda bu bayanı gördüm, yanına gittim masası bomboştu, elini yüzüne koymuş düşünüyordu, “ne oldu” diye sordum, “ben gidiyorum artık, yokum, burada çalışmayacağım” dedi, bunu bana yorumlar mısınız rica etsem.
Kimden: sari
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Üzgün.

Sari selam,
Rüyada müdürünü görmek, iş yerinde bazı sorunları işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmenizle çözülebilecek sorunlardır.
Müdürünün işten ayrılması bu sorunların kendiliğinden çözüleceğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir