Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yeni Kaybettiği Anneyi Görmek

Rüyada yeni kaybettiği anneyi görmek neye işaret eder?

Annemi bu yaz kaybettim ve  kandil ertesi gece rüyamda annemi gördüm. Gerçekte vefat ettiği gün ona yetişememiştim. Aslında yıllardır hep bir arada hiç ayrılmazdık. Son gününde onu göremediğim için kahroluyorum. Rüyamda tamda bunu gördüm, beni ikna etmeye çalışıyor ve vedalaşıyordu. Yine aynı son 3 gün evvel hasta yatağında gördüğüm gibi başındayım, elim hep elinde, sürekli öpüyorum, gitmesin diye yalvarıyorum. Oda bana ve çocuklarım için kendinize çok iyi bakın gibi sözler söylüyordu, kısaca veda ediyordu.

21. gününde yine gördüm, bu seferde kendi evinde ve sağlıklıydı. Her zamanki koltuğuna oturup eline telefonu alıyor ve eşyaları içn bana bir çözüm bulacağını söylüyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada yeni kaybettiği anneyi görmek neye yorumlanır?

Demet merhaba, öncelikle rahmetli annenize Allah’tan rahmet, size sabırlar diliyorum. Tahmin edebiliyorum acınız çok büyük, kolay değil insanın annesini kaybetmesi. Bu durumlarda Allah’a sığınıp, dua ve sabırla bu dönem atlatılır ve hepimizin ona gideceğimizi akıldan çıkarmamak gerekir. İnşallah annenizin mekanı cennet olur.

Rüyada ölüm sayfasında bahsedildiği gibi senin rüyanda yorumlanmaz rüyalar sınıfındadır. Çünkü acınız çok yeni ve bu tür rüyalar bir mesaj taşımaktan ziyade yaşanan büyük acının, onun yokluğuna alışamamanın veya öldüğünü kabul etmeme duygusunun yansımasıdır. Zaman geçtikçe bu tür rüyalar seyrekleşir ve mesaj vermeye başlarlar. Vaktiniz olursa lütfen rüyada ölen anneyi görmek rüya yorumu sayfasını okuyun, size faydası dokunacağına inanıyorum.

“Rüyada Yeni Kaybettiği Anneyi Görmek” için bir yanıt

Eşim rahmetli annemi rüyasında. Ona yani annemin seneyü devriyesinde kuran okuttuğumuz gece görmüş. Rüyasında annem yemyeşil bir alanda binbir çeşit ağaç ve çiçeklerin içinde nehir kenarında görmüş. Rahmetli annemin yanına Önce ben sonra eşim ölüp gidiyormuşuz. Annemin yüzü gülüyormuş. Aynı alandaymışız. Lütfen yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir