Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yeni Kaybettiği Babasını Görmek

Rüyada yeni kaybettiğim babamı gördüm

Merhabalar, burası yerimi bilmiyorum ama. Yaklaşık iki hafta önce babamı kaybettim, iki haftadır hiç rüyamda görmemiştim. Dün gece bizim olmayan bir evde oturuyor halde gördüm, annem “oğlum baban öldü ve hala burada gitmedi” diye ağlıyordu, o kadar inandırıcı ve gerçekti ki babamın orada oluşu, gelen akrabalar hala burada ne arıyor ölmedi mi bu adam gibi serzenişlerde bulunuyordu,

Babamı öldüğüne ikna etmek için aşağıdan geçen adamlara “seslen baba bak, sen öldün” diye telkinlerde bulunuyordum, sonra yanağına kocaman bir öpücük kondurdum, yaşarken hiç böyle öpmemiştim babamı. Sonra dışarı çıkarttık komşulara sor baba öldün sen derken uyandım. Acaba çok özlediğim için mi gördüm. Saygılar.

Rüyada yeni kaybettiği babasını görmek tabiri

Öncellikle sevgili babanıza Allah’tan rahmet, sizlere sabırlar diliyorum.

Bildiğiniz gibi bu dünyada sadece misafiriz ve hepimiz öteki dünyada gerçek yaşama gideceğiz.
Sevdiği insanları kaybeden kişiler kaybettikleri kişileri sık sık rüyalarında görürler ve zamanla bu azalır. Sizin acınız oldukça taze ve sevgili babanızı rüyanızda görmeniz ona olan özleminizi ifade etmektedir.

Ben ölen yakınların bizi gördüklerine inanıyorum ve yaşamımdaki bazı tecrübelerim bunu destekliyor. Sizinde inanmanızı istiyorum. Bana sorarsanız babanızı mutlu etmenin en güzel yolu, onun gurur duyacağı bir evlat olmak için elinizden geleni yapıp, yaşamınızı sürdürmeniz ve mümkün olduğunca onu anmanız olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir