Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yeni Koltuk Takımı Görmek

Rüyada yeni koltuk takımı görmek neye işarettir?

Rüyamda eşim yeni koltuk takimi aliyor, biri bize birini de bekar olan kızıma aliyor, 2 takim yani, ama önce begeniyorum sonra inceliyorum koltuklari modasi geçmiş diye begenmiyorum, hepsini geri gonderiyorum, bu arada kaynimla eltim koltuklari görmeye geliyorlar “ama ben onları gonderdim” diyorum. Onlarda “iyi yapmisin” diyorlar.

Sonra bir toplantı salonunda goruyorum kendimi, erkekler siyah takım elbise, kadinlar da acik renklerde tuvaletler giymisler, hepsinin yuzleri çok guzel, sonra o toplulugu otobuse bindirip evlerine birakiyoruz ama evleri dagda, bayirda, küçük kulubeler. İcimden diyorumki “bu kadar şık giyinmisler ama oturduklari yerlere bak, bu ne tezat” derken, otobusle patika bir bayiri cikarken şöför beni arkamdan tutuyor 2 ser 2 ser merdivenden cikartiyor, ben sasiriyorum ama sesimide cikaramiyorum hayır olsun insallah. Gönderen Emel.

Rüyada yeni koltuk takımı görmek neye yorulur?

Emel merhaba.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda gerçekleşmesi zor hayalleriniz olduğunu simgelerken bu hayallerinizin peşinden gittiğiniz sürece sizi çok şaşırtacak, çoğu zaman anlayamayacağınız olaylarla karşılaşacağınızı simgelemektedir. Rüyada koltuk görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Yeni Koltuk Takımı Görmek” için bir yanıt

Bn ogrenci evinde yasiyorum ruyamda ev arkadasımla koltuklari degistirmek istedim ve karar verdik, ne anlama geliyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir