Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yeniden Askere Gittiğini Görmek

Rüyada yeniden askere gitmek nedir?

Merhaba şuanda 34 yaşındayım, rüyamda 20 li yaşlardaydım, askerlik yaptığım birlik seçkin bir yerdi, gerçek hayattaki yüzbaşı ile rüyada karşılaştım, rütbesi binbaşıya yükselmişti. Beni yine yaveri yaptı, kahverengi valiz şeklindeki deri, açık kahverengi deri çantasındaki askeri ve sivil elbiselerini yıkatmam için bana teslim etti. 2 günlüğüne bir yere gittiğini, dönüşünde ütülü bir şekilde odasına getirmemi söyledi. Oradaki çamaşırhaneye giderken çantayı kenara bıraktım 5 dk sonra alırım diye, fakat çantayı yerinde bulamadım, çamaşırhaneye baktım her yere baktım bulamadım.

Derken birisi iskelede bekleyen geminin içerisinde olabileceğini söyledi, eski eşyaları oraya taşıdık, arasına karışmış olabilir dedi diğer üniformalı askerler bu arada benim üzerimde üniforma yok sivil kıyafetle olarak vatani görevimi yapıyordum.

Bu arada bana tanınan 2 günlük süre bitmiş oldu. Gemiye çıktığımda her yere baktım bulamadım son olarak makine dairesine baktım makinelerin arasında çantayı buldum, binbaşıyı karşılaya koştum elimde çantayla selam durdum aracından indi çantayı açmamı söyledi çantadaki bütün elbiseler katlanmış, tertemiz ve ütülüydü.

Askerliğini yapmış biri için askere gitmek ne demektir? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada yeniden askere gittiğini görmek yorumu

Rüyanızda bir çok unsur ve olay geçmekte ancak ana fikir askerliğini yaptığın halde yeniden askere gitmektir.

Rüyada asker görmek zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır. Rüyada askere gitmek,asker olmak, askere gittiğini, asker olduğunu, askerlik yaptığını görmek, şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığınızı ancak sabır ve çabalarınızla bunları atlatıp, başarıya ulaşacağınızı ifade eder.

Rüyada yeniden askere çağrılmak, askerliğini yapmış olduğu halde yeniden çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeniden Askere Gittiğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yeniden asker olduğunu görmek
Rüyamda kendimi ikinci kez asker olarak. 2 kezde askerlik yaptigim kislami ziyaret ederken gordum ve bu 4 ruyayi 1′er gun araliklarla gordum. burada Yuce Yaradan Tarafından bir mesaj var mıdır ? ve 1 ruya varki is arkadasim ruyamda bana artik zamanı geldi, baslaman gerekiyor. (namaz icin soyluyordu.) bu ruyalar ne anlama geliyor? simdiden tesekkur ederim.

Burak
Yeniden askere çağrılmak, yapmış olduğu halde yeniden çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler. Bakınız rüyada asker görmek rüya tabiri sayfası.
Rüyada namaz görmek, namaz kılmak, namaz kıldığını görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir. Rüyanda namaz kılmaya davet edilmek oldukça değerli bir anlam taşımakta ve yaşamının manevi yönün gözden geçirip, Allah yolunda ilerlemeye işaret etmektedir.

Askerliğimi yaptım ama rüyamda ailem tekrar cagrilddigimi söylüyor ve e devletten bakıp görüyorum ailemle Elazığ ktmye katılıyoruz hiç gitmedim oradakiler soyluyo Elazığ olduğunu sonra oRyan askerlik yaptığım şırnaga gidicem onu biliyorum yola cikiyoruz tekrar sonra ki mola yerinde mola iniyoz döndüğümde otobüs yok otobuste tanıdık bi çocuk var numarasını aramak istiyorum bi türlü bulamıyorum telefonda en son uçakla giderim diye düşünüyorum ve açık alanda duş alıyorum siyah atlet var ustumde sıkıyorum siyah siyah kır cikiyo sonra giyerim çok kirli bu atıyım en iyi diyorum giymiyorum bi daha sonra çocuğu bulmaya çalışırken uyandım ama huzurlu istekli bi uyanıştı hala gerçekten gidecekmiş gibi hissediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir