Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Yeniden Evlendiğini Görmek

Rüyada Yeniden Evlenmek Neye İşaret Eder?

Ben eşimden boşandım ve rüyamda başka bir adamla evleniyordum, çalgılı düğündü, herkes oynuyordu, sonra benim oynamamı istediler, boşanmış olduğum için oynamaktan utandım, anneme “ben genç kız değilim oynamam” dedim, arabanın içinde oynadım ve herkes beni dışarıdan izledi, sonra bir anda kendi ailem arabanın içindeydik ve ben uzağa gidiyordum, anlamsız nedende ailemle tartışıyordum.

Rüyada Yeniden Evlendiğini Görmek Yorumu

Ayşe merhaba, gördüğün rüya aslında rüyada evlenmek olarak ele alınmalıdır. Eğer eski eşinle yeniden evlendiğini görmüş olsaydın o zaman yorumu farklı olacaktı. Rüyada evlenmek sayfasında anlatıldığı gibi evlendiğini görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Kişinin sahip olduğu değerlere bağlı biri olduğunu gösterir, uyumlu bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder ya da bir geçiş döneminde olduğunu gösterir.

Düğünde oynamaktan kaçınmanız ise bu geçiş döneminde üzerinizde bazı tereddütler olduğunu anlatmakta, anlamsız olarak ailenizle tartışmanız ise reel yaşamınızda üzerinizdeki bir sıkıntıyı atamadığını simgelerken, bu çözülmemiş sorunu bir an önce halledip, huzura kavuşmak gerektiğini belirtir. Rüyada tartışmak sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Yeniden Evlendiğini Görmek” için bir yanıt

Merhabalar
Rüyamda aslında olmayan bir abim yabancı uyruklu güzel bir kadınla evliydi ve kadın çok iyi kalpli ve çok tatlıydı ayrıca sarışındı.Onunla ingilizce ve türkçe konuşuyorduk.Hep hoş sohbetteydik çok seviyordum onu o da beni tabiki.Daha sonra bir anda evli ve hamile olan ablamın başka birisiyle yeni evli olduğunu gördüm.Onunlada aramızda hoş sohbetler geçti sonra gerçek abim ve yengem evde yoktu onları aramaya başladık.Sonrada sokağa çıktık ve uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir