Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yenilemek

Rüyada yenilemek neye delalet eder?

Rüyada bir şeyi yenilediğini görmekRüyada evin tahta merdivenlerini yeniliyoruz, bu çalışma sırasında merdiven boşluğu kısmında elimi kara böcek ısırıyor. Elim şişiyor, böceğin ısırdığı yer kocaman beyazımsı sulu bir hal alıyor ve patlıyor, eşim elimi iğne iplik ile dikmeye çalışıyor. Annem üst katta imiş, çığlık atıyorum “anne beni kurtar” diye avazım çıktığı kadar bağırıyorum, sözde annemin yanında eski çıktığım sevgilim varmış, annem geliyor ellerim kocaman şişmiş ve eşim dikmeye çalışıyor, görünce bayılıyor, çok korktum inanılmaz bir korkuyla uyandım, hala kurtulamıyorum etkisinden. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Rüyada bir şeyi yenilediğini görmek yorumu

Nazan merhaba, gördüğünüz rüya bazı şeyleri ciddiye almamak sebebiyle sağlığınızı tehlikeye attığınızı, bu duruma devam ettiğiniz takdirde bir sağlık sorunu yaşayacağınızı işaret edebilir.

Rüyada yenilemek eski fikirleri veya alışkanlıkları değiştirmek ve yaşamınızda yeni yollar aramak gerektiğini işaret eder. Bir şeyi yenilediğini görmek ayrıca sizin çok sıkıntılı bir durum üzerinde zafer kazanacağınızı gösterebilir.

Rüyada bir kara böcek görülmesi yaşamda karşılaşabileceğiniz istenmeyen bir şeye karşı her zaman  hazırlıklı olmak gerektiğini ifade eder. Rüyada bir böcek tarafından ısırıldığını görmek ise olumsuz sağlık durumu ifade eder. Hasta olacağına işaret eder.

Rüyada çığlık atmak aslında sizin birilerinin dikkatinizi çekmeye çalıştığınızı ifade eder. Kendini daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalısınız mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir