Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yer Altında Yürümek

Rüyada yer altında yürümek neye işarettir?

Rüyamda yer altında bir koridorda yürüyordum, tam köşeyi dönecekken o yolun bombalarla dolu olduğunu, geri sayım başladığını gördüm ve hemen koşmaya basladım, arkamdan bir terörist koşup bana ateş etmeye çalışıyordu.

Uyandım, su içtim tekrar yattım, bu defada bir mafya babasını gördüm, “gel bizimle çalış” diyordu, elimde bir mermer parçası, vardı onu öldürmeye çalışıyordum fakat izin vermiyorlardı, ağladım bağırdım “seni ben öldüreceğim eğer ben seni öldürmezsem ne olayım” diye. Üzerimde askeri üniforma vardı.

Rüyada yer altında yürüdüğünü görmek neye yorumlanır?

Emine merhaba,

Rüyada yer altında yürümek, güncel hayatınızda olaylara farklı açılardan bakmayı öğrenmek gerektiğini, kimi şeylerin göründüğü gibi olamayabileceğini gösterir.

Rüyada bomba görmek tehlike anlamına gelir. Mutluluğunuzun tehlikeye girmesi, sorunlar yaşamak, mutsuz olmak anlamlarına gelir. Tüm davranışlarınıza daha fazla dikkat göstermeniz gerektiğini işaret eder.

Rüyada gördüğün terörist grup sizin için güncel hayatta yaşadığın hayal kırıklıklarını veya seni öfkelendiren kimi şeyleri temsil ederken, sana ateş ettiklerini görmen kimi korkular yaşadığını gösterir.

Rüyada mafya babası görmek, iç dünyanda kimi çatışmalar yaşadığını ve huzuru bulamadığını gösterirken, mafya babasını öldürmek istemen içinde bulunduğun büyük öfke halini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir