Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yer Sarsıntısı Görmek

Rüyada yer sarsıntısı görmek ne demek?

Uykudan şimdi uyandım korku ve panikle, o kadar karışık ki. Rüyamda bizim eski mahallede yeni evimizle oradayız, iki üç apartman ilerideki teyzemin evindeyim. Birden büyük bir yer sarsıntısı ile bir deprem oluyor çok sallanıyoruz. Sarsıntı bitiyor sonra dışarı çıktığımda evlerin bazılarının yıkık olduğunu görüyorum. Hemen bizim eve gidiyorum, hepsi yıkılmış, en üsten bir iki kat sağlam o da bizimki, biz en üstte oturuyoruz.

Can kaybı hiç görmedim, annem eşyaları aşağıya atıyor, herkes sağlam bir şey yok. Hayır olsun inşallah. Bir sitede deprem olduğunu gören hamile kadın çocuğunu düşürür yazdığını okudum çok korktum. Daha yeni bir buçuk aylık hamileyim. Rüyada sarsıntı olduğunu görmek nasıl yorumlanır.

Rüyada yer sarsıntısı görmek yorumu

Rüyada yer sarsıntısı görmekMerhaba, lütfen o saçma sapan yazılara kulak asmayın. Adamın biri oturmuş aklına geldiyse yazmış, sonra binlerce kişi noktası virgülüne kadar aynı şekilde kopyalayıp, İslami tabirler diye yayınlamakta. Dikkat ederseniz onlar çocuk düşürür, bol bol huri verir, düşmandan ganimet kazandırır, yeni cariyelere kavuşacağınızı söylerler. Ne diyelim, toplum bundan hoşlandığı için onlarda bunları veriyor.

Gördüğünüz rüya verdiğiniz mücadele sonucu yakında arzuladığınız şeylere kavuşacağınızı, az bir sıkıntınız kaldığını işaret etmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bakınız deprem rüya yorumu sayfası.

“Rüyada Yer Sarsıntısı Görmek” için 3 yanıt

bulunduğumuz katta çalışırken apartmanın altını su ile dolduruyorlar biz cam dan aşağıya baktığımızda zemin kata su doldurmuşlar biz de neden böyle birşey yapıyor derken birden deprem oluyor ama 5 veya 6 saniye sürüyor deprem hissedilebilir bir duygu yaşadım o anda apartman çökmeye başladığından ise yanındaki apartmanın (o apartman daha kısa)üstüne düştüğü anda enkazın altında çıkarak çatısında yürümeye başladım sonra aşağıya indiğim zaman bir kadın ellerinde bebeğinin iki ayağını tutuyordu bebeğin ayakları kopmuştu ve annesinin ellerindeydi.çok merak ettiğim bir rüya lütfen yardım cı olabilir misiniz?

Sevgili yorumcu şimdiden teşekkür ederim. Rüyamda deprem olduğunu ve eski sevgilimin elini yukarı kaldırarak kendini korumaya çalıştığını ama zarar görmediğini gördüm, sadece fazla korkuyorduk, yer sarsıntısı fazlaydı anlamı nedir? 29, Kadın, Ayrıldı ama aynı evde yaşıyor, Danışman.

Gördüğünüz rüya hayatınızda ortaya çıkacak ani bir değişilik sonucu yaşadığınız pişmanlıkların, vicdan azabının sona ereceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir