Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yer Silmek

Rüyada yer silmek neye delalet eder?

yer silmekEşim ile ayrı yaşıyoruz, boşanma aşamasındayız. Rüyada eşim ile aynı evdeyim, başka bir kadın daha varmış, kadın yerleri siliyor ama yerler lekeli kalıyor. Çamurun yayılması gibi izli siliniyor. Sonra yerleri silen kadın eşimin ikinci karısı olacakmış. Ben eşim ve o aynı odadayız, eşim kadına su ısıtıcının yerini gösteriyor, eşime ve kadına “bana bunu yaptınız siz de en kısa zamanda mutsuz olun” diyorum. Kayın validem ile görümcem de yan odadaymış. Eşim ile kadını bırakıp yan odaya gidiyorum, kayın validem yatıyor, görümcem oturuyor, el ele tutuşup durumu kabullenmemi istiyorlar.

Bende “siz benim içimi yaktınız Allah da sizin ciğerinizi yaksın” diyorum “ben sabah ailemin yanına döneceğim” diyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 30, Kadın, ayrı yaşıyor, çalışmıyor.

Rüyada yer silmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğunuz rüya, verdiğiniz bilgilere bakılırsa içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmakta ve eşinizle aranızdaki sorunların bir başka kadın yüzünden meydana geldiğini düşündüğünüzü akla getirmektedir. Normal şartlarda;

Rüyada yer silmek rüyayı gören kişinin evi ya da aile yaşantısıyla ilgili bazı negatif duygu ve düşünceleri üzerinden atmak için çaba sarf ettiğini simgelerken, yer temizleme işlemi tamamlanırsa önemli sorunların üstesinden geleceğine ve hayatında yeni bir döneme gireceğine işaret eder. Yer silme işlemi yarım kalırsa veya istediğiniz gibi güzel temizlenmezse bu olumsuz durumun bir süre daha devam edeceğine yorulur.

Rüyada yer silen birini görmek o kişinin nereyi temizlediği ile alakalı yorumlanır. Bir başkası sizin evinizi veya iş yerinizi siliyorsa rüyayı gören kişinin hayatındaki olumsuz giden sorunun çözümü için kendisinin çare aramayıp, başkalarından çözüm beklediğine yorulur. Bir başkası kişi kendine ait yeri temizliyorsa o zaman bu rüya çevrenizde pozitif düşünen, hayatta neşeli ve mutlu olmayı başaran birini kendine örnek almak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir