Rüyada Yerde Böcek Görmek

Rüyada yerde böcek ne demektir?

Merhaba,çok tesekkur ederim önceki ruyami yorumladiginiz icin. Ben Azeriyim, yazilarimda bu yuzden yalnisliklar cok oluyor, ozur dilerim. 28 yaşında evli bayanım.

Bu ruyalarımıda yorumlarsaniz size minnettar olurum. Gecen gece cok alakasiz ama bir o kadar da manalı bir rüya gordum. Goruyorum ki, yerde bir çok böcek var ve ben çok korkuyorum. Böceklerden kacmaya calisiyorum. Sonra depresif bir ruh halindeyim ve dayım beni teselli ediyor.

Sonra baba evimizin bahcesindeyim, babam öldükden sonra yıkadıkları yeri goruyorum (aslinda orda yikamamislar), bu yerin yaninda yeni ev dikmisler. Disaridan yarim dikili gorunuyor ama evin ici tam hazirdir. Esyalari da var ve ben cok begeniyorum. Gordugum bu alakasiz ruyanin ne anlam verdigini yorumlarsaniz sevinirim. onceden tesekkurler

Rüyada yerde böcekler görmek yorumu

Merhaba, anladığım kadarıyla rüyada gördüğünüz böcekleri tanımıyorsunuz, ne böceği olduğunu bilmiyorsunuz, bu durum reel yaşamınızdaki bazı yıkıcı etkileri, ayrıca değerler ve inançlarla ile ilgili olayları simgeler. Bunlar genellikler belirsizlik, yeteri kadar bilgi sahibi olmama veya gizli korkulardan kaynaklanan durumlardır içinde bulunduğunuz ruh halinin yansımasıdır.

Baba evinin bahçesinde olduğunuz bölüm ise sanki birinci kısımla alakalı ve korkularınız karşısında kendini güvende hissetmek istediğini işaret etmektedir. Çünkü ev emniyet demektir. Rüyanız hakkında daha detaylı almak için lütfen rüyada böcek görmek sayfasını ziyaret ediniz, oradaki bilgiler ve şu anda içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirip daha net mesaj bulmaya çalışın.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir