Rüyada Yerde Böcek Görmek

Rüyada yerde böcek ne demektir?

Merhaba,çok tesekkur ederim önceki ruyami yorumladiginiz icin. Ben Azeriyim, yazilarimda bu yuzden yalnisliklar cok oluyor, ozur dilerim. 28 yaşında evli bayanım.

Bu ruyalarımıda yorumlarsaniz size minnettar olurum. Gecen gece cok alakasiz ama bir o kadar da manalı bir rüya gordum. Goruyorum ki, yerde bir çok böcek var ve ben çok korkuyorum. Böceklerden kacmaya calisiyorum. Sonra depresif bir ruh halindeyim ve dayım beni teselli ediyor.

Sonra baba evimizin bahcesindeyim, babam öldükden sonra yıkadıkları yeri goruyorum (aslinda orda yikamamislar), bu yerin yaninda yeni ev dikmisler. Disaridan yarim dikili gorunuyor ama evin ici tam hazirdir. Esyalari da var ve ben cok begeniyorum. Gordugum bu alakasiz ruyanin ne anlam verdigini yorumlarsaniz sevinirim. onceden tesekkurler

Rüyada yerde böcekler görmek yorumu

Merhaba, anladığım kadarıyla rüyada gördüğünüz böcekleri tanımıyorsunuz, ne böceği olduğunu bilmiyorsunuz, bu durum reel yaşamınızdaki bazı yıkıcı etkileri, ayrıca değerler ve inançlarla ile ilgili olayları simgeler. Bunlar genellikler belirsizlik, yeteri kadar bilgi sahibi olmama veya gizli korkulardan kaynaklanan durumlardır içinde bulunduğunuz ruh halinin yansımasıdır.

Baba evinin bahçesinde olduğunuz bölüm ise sanki birinci kısımla alakalı ve korkularınız karşısında kendini güvende hissetmek istediğini işaret etmektedir. Çünkü ev emniyet demektir. Rüyanız hakkında daha detaylı almak için lütfen rüyada böcek görmek sayfasını ziyaret ediniz, oradaki bilgiler ve şu anda içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirip daha net mesaj bulmaya çalışın.

“Rüyada Yerde Böcek Görmek” hakkında 2 yorum

 1. Bir kaç gün önce rüyamda okuldayım normalde açıktan okuyorum arkadaşlarım benden bozuk para istiyor yok deyip geçiştiriyorum, sonra bahçede bir arkadaşım çok ısrar ediyor 1 tl veriyorum, sonra babamla sınava gidiyorum arabayla yolda bir şelale görüyorum ama yapay şelale olduğunu hissediyorum ama kablo falan görmüyorum şelalenin altında çocuklar var nasıl olduğunu hatırlamıyorum, su çok berrak ve altında yeşil bitkiler var hatta suyu içmek istiyorum o an, sonra sınavda bir çocuğa soru soruyorum orada tartışıyoruz, ben pek cevap vermiyorum.
  2 gün öncede rüyamda yine odamda uyanıyorum yine odanın kapısı kapalı, her yerden böcekler çıkıyor bazıları ufak aralarında büyüklerde var annemi falan çağırmaya çalışıyorum ama kimse yok, sonra deprem oluyor gibi oluyor, sonra odamda duvar kırılıyor. Dünkü rüyamda ise okulla ilgili bir yere gidiyoruz yanımda babam var bir sorun oluyor, müdürle kavga ediyorum babam beni sakinleştirmeye çalışıyor çok küfür falan ediyorum sonra durum sakinleşiyor tabiri nedir? 17, Erkek, Bekar, Öğrenci

  1. Akkam selam,
   Göndermiş olduğun son rüyaları inceledim, özel bir şeye işaret yor. Büyük ihtimalle gençliğinin ve okul hayatını kafana çok takmanın etkisi ile yaşamında kopan iç fırtınaları, ruh dünyandaki dalgalanmaları (ama biraz fazla dalgalanma oluyor) göstermekte. Bir gün çok mutlusun ertesi gün mutsuz, bugün çok umutlusun bir diğer gün aşırı umutsuz gibi. Bir insanın yaşamında bu kadar ani dalgalanma iyi değildir ve kişiyi gereksiz yere fazla yorar. Daha sakin, daha stabil olmayı başarman gereklidir. Başarılar dilerim.
   Son söz: her şeyi kafana fazla takma, sen yapman gerekenleri yap, gerisini oluruna bırak. Unutma su kendi yolunu bulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir