Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yerlerde Kar Görmek

Rüyada yerde kar görmek neye işarettir?

Rüyamda bir evden kaçıyordum, yanımda büyük kızım vardi, duvar gibi küçük bir yerden atladik, yerde kar vardı ve karin kimi yerlerine isenmis, sarı renk olmustu mecburen ustune basip gectik, yan tarafda güzel genc bir kadin yere uzanmisti, ondan sessiz olmasını istedim, sonra hemen kendimi aynı o evin içinde merdivende oturup yemek yedigimi gordum, birileri bana yardım etmeye çalışıyordu, sonra hizla merdivenlerden yukari cikip odalarin birine saklandim ve beni arayan bir kadinin aynı o merdivenlerden asagiya indigini gordum, merdivendeki yemekleri gorup benim orada olduğumu bilecek diye kadinin arkasindan az bir şey yurudum.

Sizce bu rüya ne anlama geliyor yardımci olursaniz sevinirim. Gördugum en tuhaf ve değişik bir tarz ruyaydi. Selamlar melda.

Rüyada yerlerde kar görmek neye yorulur?

Melda merhaba,

Böyle değerli rüyaların sağlıklı açıklaması için hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri vermelisiniz. Yaşınız, işiniz, korku, endişe ve umutlarınız gibi.

Rüyada kaçmak görmek, geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Koşarak kaçmak, koşarak kaçtığını görmek, aklını kullanarak bütün sorunların üstesinden gelmek, hepsine çözüm bulmak olarak yorumlanır. Rüyada kaçmak genellikle yanlış ve günahlı yoldan ayrılıp, Allah’ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete işaret eder.

Gördüğünüz kar ise hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Saklanmak ise gerçek hayatta kimi olaylar, durumlar karşısında kendinizde yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, bu duyguların sizi olumsuz etkileyip, hayatınızda ani değişimlere yol açacak hareketler yapmanıza neden olduğunu simgelemektedir.

“Rüyada Yerlerde Kar Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda sabah kalktım ve pencerenden baktıgımda her yer karla kaplı gördüm.ne anlama geliyor acaba?

Rüyamda yerde beyaz kar gördüm, sonra çok sıkıştım ve karın üzerine işedim. Şu an maddi olarak çok dardayım, küçük bir yemek büfem var borçlar yüzünden kapatmak üzereyim. Aslında rüyaya da bunun için yatmıştım kapatayım mı diye istiareye yattım, bu rüyayı gördüm.

Rüyamda deniz kıyısındaydım ve deniz karlarla kaplıydı ama içinde yüzen insanlar vardı 2 3 tane,bende iskeleden onlara baktım.

Rüyada yerde kar görmek neye işaret eder?
Rüyamda hava kış günüydü, yerde kar vardı, dışarıda birkaç kişi ile ev alıp almama konusunda konuşmadan önce ağzımdan birçok kıl tüy gibi şeyler çıkarttım. Hatta midem bulandı ve bir kısmı kustum. Daha sonra ev konusunda konuşurken uyanmışım.
Name: rüyacı
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:34
Medeni durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:korkulu
Subject:ilginç

Rüyanız, reel yaşamda hayatınızın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işaret ederken küçük bir sorunun bunlara engel olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kar görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir