Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yerden Saç Toplamak

Rüyada yerden saç toplamak neye delalet eder?

Merhaba, daha önceki yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu rüyamın baş kısımlarını hiç hatırlamıyorum, rüyamda yere dökülmüş saç tanelerini kılları topluyorum elimde topak yapıyorum ve sonra götürüp çöpe atıyorum. bu saçlar benim saçlarım değil kimin saçları olduğunu da bilmiyorum. birde ben bunları yaparken platonik olarak sevdiğim kızda yakında duruyormuş ama bir şey yapmıyor sadece varlığını hissediyorum.

Rüyada yerden saç toplamak neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda köklü bir değişiklik yapmak istediğinizi temsil etmektedir. Bunun için olaylara yeni bir yaklaşım ile bakmanız gerektiğini göstermektedir. Rüyanız, hayatınızda yapmak istediğiniz değişikliğin sevdiğiniz kişiyle ilgili olma olasılığı olduğunun ipuçlarını vermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yerden Saç Toplamak” için 5 yanıt

Rüyamda saçımın kazınmış olup, kendimi erkek gibi gördüm.

Bu ne demek? Cevabınız için teşekkürler. 15 yaşında kızım.

Rüyanız, iç dünyanızda; cinsel kadınlık, baştan çıkarma, duygusallık, çekicilik veya beğenilme arzularınızda bir olumsuzluk yaşadığınızi göstermektedir.

Rüyamda yerde topak topak halinde saçlar gördüm ve yine ayni rüyada sağa ve sola döndüğümde de aynı kişiyi iki yerdede gördüm bu ne demek cevaplar mısınız ?

Merhaba efendim, hayırlı sabahlar, ben rüyamda bir adamın bir kadınla boğuştuğunu gördüm, sonra adam kadını öldürdü, saçını kopartıp yere yere attı, yerde kanda vardı, suçu eşime atmıștı ben saçı yerden alıp saklıyordum ki eşimin suçsuzluğunu ispatlasın diye.

Merhaba ben rüyamda sevdigim kişinin ailesiyle aynı ortamdaydim aynı odada oturuyorduk ve ben yerde oturuyordum halidaki saçları elimle topluyordum ne demektir yorumlar misiniz? Daha öncede ailesiyle aynen bu şekilde bı odada oturduğumuzu görmüştüm yakın zamanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir