Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yerin Altına İnmek

Rüyada yerin altına indiğini görmek neye işarettir?

Rüyamda bir apartmanda gibiydik, asansörün önünde asansör yerin altında derinlere kadar iniyormuş ve indiği yerde ölüler katlara yerleştirilmiş ama orada canlı olarak yaşıyorlarmış, içimden “ananem orada” diyorum, kimse bilmiyor bir tek annemle ben biliyoruz ve saklıyoruz.

Sonra dışarıdaymışım, bir mutfak mermeri gibi bir yer var, sanki bir ekmek arası yer yapan gibi onun karşısından ekmek alayım diyorum ama bir geliyorum mutfak mermerinin üstünde elimde koskoca yeni tutulmuş bir balık, balığın kafası yok ama vücudu diri, sanki yanında bu balığın 2 boy küçük iki balık daha var. Sonra elimdeki en büyük balıktan bir kaç ince dilim kesiyorum pastırma dilimi gibi. Yengem annemle benim peşime takılacakmış diye annem gidelim diyor, yengem “bana da anlatsın, bu kız bir şey saklıyor” diyor, biz hızla kaçıyoruz, kayboluyoruz görmesin diye.

Kaçarken küçük çadır evler var, onların aralarından dolanıyoruz. Sonra bir odaya giriyoruz, odada bir kadın ve yanında battaniyeye sarılı esmer 8-9 yasında bir oğlan hafif titriyor. Annemle boş olan diğer çekyata oturuyoruz, annem kapının arkasından bir dosyayı bana gösteriyor, adım yazılı onu görüyorum. Annem “1.madde vardı şimdi 2.madde dosyaya yazılmış” diyor ama ben yazıyı rüyamda okuyamıyorum. Sonra da rüyamdan uyandım. Rüya boyunca korku ve tedirginlik vardı. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada yerin altına inmek yorumu

Rüyanızda apartmanda asansör ile yerin altına inmeniz ve orada geçen olaylar, konuşmalar ve düşünceler aslında sizin gerçek hayatta bazı şeyleri görmezden gelmek, bazı sıkıntıları içinde saklamak bunlara karşılık bir takım önemsiz sorunları abartmak gibi kötü bir huyunuz olduğunu ve bunun size zarar verdiğini temsil etmektedir.

Rüyanın ikinci bölümü genel ruh halinizde ve yaşamınızda geleceğiniz hakkında bilgi vermekte, aslında şanslı bir dönemde olduğunuzu büyük bir kısmet ile bunun yanında bazı küçük ama sizi sevindirecek fırsatların sizi beklediğini ama bu kısmet ve fırsatların farkında olmadığınızı, onları göremediğini anlatmaktadır.

“Rüyada Yerin Altına İnmek” için 2 yanıt

Yeraltına inmek
Benim adim Rabia, Almanya’dan geliyorum 21 yasindayim, ruh halim iyi degil, çok sıkıntı ve ayrılıklar yasadim. Rüyamda magara gibi bir yere girdik, yerin altindaydik. Dolasirken pesimize bir şey takildi cocuk gibi biriydi ama bakislari korkunctu. Birden bir dua ederken, kacti. Eve geldim o seyi gördü. bir oraya girdi ses cikti, bir baktim abimin esi o cocugun girdi ayni yerden cikti Ama gözleri kor olmus sekilde. Kimselen konusmadi yengem.

Rabia merhaba, gördüğün rüya bazı konularda kendini güvensiz hissettiğini, seni endişelendiren bazı şeyler olduğunu ifade ederken öte yandan da bunları çözmek için çaba sarf etmediğini, sıkıntıları zaman bıraktığını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir