Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yerin Yarıldığını Görmek

Rüyada yerin yarılması neye işarettir?

Merhaba, ben bir bayanım, rüyamda gece yarısı sokak arasında yürüyordum, sonra yerin yarıldığını ve çöktüğünü gördüm, on üç yaslarında bir kız çocuğu bana bağırdı “dur sakın geçme” diye. Durdum, sonra o kız yanıma geldı, “beni ananem gönderdi” dedi ve parmağıyla işaret ederek kadını gösterdi. Kadın kara çarşaflı biriydi, yüzünü çok net görmedim. Kızın elinde beyaz bir kağıt getirdi “bunu oku” dedi, okudum.

İçinde yazan şey gusül abdesti yazıyordu ve kızın elinde bakırdan bir tas vardı, “bu muska suyunu iç” dedi, içtim ve kız gitti ve tekrardan geldi, elinde yine beyaz bir kağıt vardı “oku” dedi, okudum, “nazar muskası” yazıyordu, yine elinde bakır tas vardı “bunu da iç” dedi ve içtim. Uyandım cevabınızı bekliyorum teşekkürler. Gönderen Tuğba. Tuğba tarafından 16.02.2013 / 00:24 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yerin yarıldığını görmek neye yorulur?

Sevgili Tuğba,

Bu çok önemli rüyayı gönderdiğin teşekkür ederim. Lütfen aklınızda bulunsun, böyle değerli rüyaları gönderirken mutlaka hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri verin. Mesajınızda belirtirseniz istemediğiniz kısımları yayınlamıyoruz. Bilgiler yaşınız, işiniz, medeni durum ve benzeri.

Gördüğün rüyanın manevi yönü olduğunu düşünüyorum ve içinde bulunduğun hayal kırıklıkları, ruhsal çöküntü ya da içinde kopan fırtınalardan manevi arınma ile kurtulacağını müjdelemektedir.

Gusül bilindiği gibi yemizlenme, arınma demektir. Beyaz kağıt üzerinde önce bu yaının gelmesi arınmanı, içindeki kötü düşünceler, olumsuz duygular ve varsa kin, nefret, öfkeden uzaklaşmanız öncelikle tavsiye etmektedir.

İkinde kağıtta yazan nazar muskası ise, gerçek yaşamında çevrendeki insanlara dikkat etmeni, arkadaşlık yaptığın kişileri iyi seçmeni ve kem gözlerden uzak durmanı, dua ve ibadetini elinden geldikçe eksiksiz yapmanı belirtmektedir. Kötü gözlerden uzak günler diliyorum. Rüyanın unsurları: yerin yarılması, toprak çökmesi, kız çocuğu, çarşaflı kadın, kara çarşaf, beyaz kağıt, bakır tas, muska, nazar muskası, gusül abdesti.

“Rüyada Yerin Yarıldığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yer yarılması
Merhaba ben dün gece rüyamda deprem olduğunu ve yerin yarıldığını gördüm, fakat bana hiç bir şey olmuyordu, korku içinde uyandım. Bunun manası ne olabilir.
Aden, 53, Kadın, Evli, Ev hanımı, Korkulu

Aden selam,
Rüyada deprem olması hayatınızda ani bir değişikliğin olacağını, yerin yarılması bu değişikliğin sizde büyük bir korku yaratacağını işaret ederken, size bir şey olmaması aslında bu korkunun yersiz olduğunu işaret etmektedir.

Merhabalar rüyamda görüyordum yürüyordum bir yere doğru bir baktım herşey yerle bir oldu ve bağırıyordum ağlıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir