Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İş Yerinde Olduğunu Görmek

Rüyada iş yerinde olduğunu görmek neye işarettir?

Merhabalar. Ben sağlık sektöründe çalışan bir bayanım 32 yaşındayım. Gece rüyamda iş yerinde olduğumu gördüm. Yanımızda çalışan arkadaşım Somalili, hiç görmediğim 1,5 yaşındaki kardeşi ve büyük bir abisiyle geldi. Ellerinde bir sürü paket vardı ve onları bizim patrona getirmişlerdi. Küçük kardeşini kucağıma alıp öpüyor, onunla oynuyorum, neredeyse çocuğu hiç kucağımdan indirmiyorum hep seviyordum. Daha sonra abisinin salavat getirirken duyuyorum sakallı, güler yüzlü bir insandı. Onlarla birlikte 10 yaşlarında bir çocuk daha gelmişti tabi o beyaz tenliydi ve bana babasını anlatıyordu, anlattığı insanda benim babamdı ama çocuk “babam beni bilmiyor, kendisini uzaktan görüyorum ve gidip çocuğu olduğumu söyleyeceğim” diyordu. Tuhaf olmuştum. [ Annemle babam ayrı yaşıyorlar].

Ondan önceki günde rüyamda köyde olduğumu, evlerin çok güzel sarı taşlardan olduğunu gördüm. Üzerimde kavun içi renginde çok güzel bir elbise vardı, olduğumdan daha güzel ve zarif idim. Siyah ayakkabı giymiştim ve sanki bir yere düğüne gidecekmişiz gibi yürüyorum, yanımda biri vardı ama kim olduğunu çıkaramıyorum, yürürken ayakkabılarım hep çamur oluyordu, sonra karşıdan bir kadın bir köpekle geliyordu çok küçük çirkin bir köpek, köpek bana doğru havlamaya başladı, ısırmaya çalıştı ama kadın ipi tutmuştu, yetişemedi, çok korkmuştum ve sonra köpeği sanki köprüden aşağıya atmıştım ama çok alçak bir yerdi. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim, bu neye neye tabir edilir ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Selamlar Melda.

Rüyada iş yerinde olduğunu görmek neye yorumlanır?

Melda merhaba,

Birinci rüyan iş yaşamında başarı elde edeceğinin işaretidir. Yeni bir aşk yaşayacağınıza ya da hayattaki başarılarınızın devam edeceğine delalet etmektedir. Zahmetlerin, gayretlerin karşılıksız kalmayacağına ve zamanla her şeyin güzel olacağına işaret ederken aynı zamanda şaşıracağın güzel gelişmeler olacağını göstermektedir.

İkinci rüya, gerçek yaşamınızda kendinizi sanırım işinizi vermek yüzünden bir yorgunluk içinde olduğunuzu, birazda kendinize zaman ayırıp sevdiğiniz şeyleri yapmanız gerektiğini işaret etmektedir. Köyde olduğunuzu görmeniz, geçmişe olan özleminizi, güzel elbise giymiş olmanız ise başkalarının dış görünümünüz hakkında neler düşündüğü konusuna gerektiğinden fazla kafanızı taktığınızı, siyah ayakkabı giymeniz ise hedeflerinize, hayallerinize doğru birazda çevrenizin katkısıyla emin adımlarla ilerlemekte olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyada köpek havlaması görmek somurtkanlık ve aşırı titizlik özelliğinizle çevrenizdekileri rahatsız etmekte olduğunuzu simgeler.

“Rüyada İş Yerinde Olduğunu Görmek” için bir yanıt

Ruyamda Erkek arkadasimin is yerine gittim ve beni gorunce arkasini donup gitti, ruyam ne anlama geliyor ogrenmek istedim cevabiniz için şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir