Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yerli Görmek

Rüyada yerli birini görmek neye çıkar?

Rüyamda evli olan ablamı gördüm, ablamın 2 tane çocuğu var, biri 7 yaşında digeri 8 aylık. Rüyamda eniştem ablamı terk etmiş, komşu bir şehre kaçmış ve o şehrin yerlisi bir kadınla evlenmiş, onları bulamıyoruz. Sonra ben tesadüf eseri bir ortak arkadaşımıza gidiyorum, ablamda orada oluyor ve eniştemi evlendiği kadınla bir arada buluyoruz, enişteme “neden kaçtın, ablam her yerde seni arıyor” diyorum, eniştem de bana “ben ablanı sevmiyorum ki” diyor, “ben Türkan’ı seviyorum (yerli kadın), biz birbirimizi çok aşığız , bu yüzden bitlikte  kaçtık” diyor, ben bu sırada ablama kızarak “sen bu adamı elinde tutmayı neden başaramadın, eniştem kötü bir insan değil, sen bu adama ne yaptın” diyorum, eniştemi ikna etmeye uğraşıyorum fakat olmuyor.

Çok karışık bir rüyaydı, inşalah böyle bir şey olmaz, ben neden böyle bir rüya gördüm? bu ne demek istiyor? yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Rüyada yerli görmek yorumu

Berna selam, görmüş olduğun rüya tamamen gerçek hayatında ablan ve onun aile yaşamı hakkında bilinçaltında meydana gelen bazı düşüncelerin belki de kaygıların uykuda bir senaryo olarak canlanmasıdır. Rüyada ilgi çeken konu nedense eniştenin kaçtığı kadının o şehrin yerlisi olması ve senin bunun vurgulayarak yazmış olmandır.

Rüyada yerli görmek veya yerli biriyle konuşmak; Kendinize zarar verbilecek derecede aşırı duygusal veya aşırı müsamahakar bir yapınız olduğunu, tehlikeye açık durumda bulunduğunuzu simgeler. Rüyada bir yerin yerlisi olmak, yerli olduğunu görmek dejenere olmamış, değişmemiş, doğal ve masum tarafınızı simgeler.

Burada geçen yerli kelimesi bir yerin yerlisi, sizden daha önceden o yerde yaşamış, yaşamakta olan kişileri kasteder. Amerikan yerlileri anlamında değildir, Amerikan yerlisi açıklaması için kızılderili sayfasını inceleyin

“Rüyada Yerli Görmek” için 2 yanıt

Kızılderili kavim görmek
Rüyamda bir grup dövmesi olan erkekler gördüm. Bunlar birine zarar vermek istediler. Zayif ve gücü yetmeyen bir kisiydi. Ben o grubun karsisina dikildim ve bazı seyler anlatmaya calistim ve anladim ki bana saldiracaklar. Oradan kactim ve insan boyu kadar yeşil cimenlere saklandim ve oraya uzandim. Biraz sonra ordan kalkip dedim ki “beni bulamazlar artik” ve yayla gibi yeşillik bir yerden gectim. Kızılderili bir kavim ile karşılaştım ve dedim ki “bunların da Allah’ı var” ve Allah bana soru sordu. Nasil yapacaksin dedi? Dedim ki hak ve adalet ile yapicam, icimden bana güven duygusu doldu ve elime gümüsten demir para gördüm. Tas vardi ve 4 tane yerlestirilmesi gereken elimdeki gümüslerin izi vardi. Üc tanesi gümüsle dolmustu, dördüncüsü elimde olanı koyarken uyandim. Cok tesekkür ederim.

Urak selam, gördüğün rüya gerçek hayatında içindeki gizli korkular ile yüzleşeceğini ve sahip olduğun güçlün inancınla hepsinden kurtulup huzura kavuşacağını, etrafına da huzur ve mutluluk vereceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir