Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yeşil Akarsu Görmek

Rüyada Yeşil Akarsu Görmek Ne Demek

Merhaba, rüyamda kendimi yeşil bir akarsuyun olduğu dağlık huzurlu bir alanda gördüm. Suya uzanan ahşap bir iskelenin üzerinde yerde sırt üstü uzanmış güneşleniyordum, üzerimde de kıyafetler vardı. Sağ tarafımdaki ormanda çimenlerin üzerinde sırt üstü uzanmış turuncu, kıvırcık, uzun saçlı bir bayan, sol tarafımda da dağın üstünde uzanmış bir adam vardı. Zihin yorgunluğundan mıdır yada işle ilgilenmediğimden midir, tatil planı yaptığımdan mı gördüm bilemiyorum. Anlamı var mıdır sizce? Teşekkür ediyorum. 28, bekar, esnaf.

Rüyada Yeşil Akarsu Görmek Neye Yorumlanır?

Dilara merhaba, sizi ve daha önceki rüyalarınızı hatırlıyorum. Bilinçli, dikkatli bir üyemizsiniz. Gerçekten de düşündüğünüz gibi şu anda gerçek hayatınızda gergin, yorgun ve tatili düşünen bir durumda iseniz bu rüya bilinçaltının düşüncelerini yansıtabilir.

Bunun tersi olarak yorumlanabilir, değerli bir rüya olarak ele alınırsa hayırlara mesaj vermektedir çünkü rüyadaki tüm unsurlar olumlu anlamlar taşımaktadır. Bunları incelemek gerekirse; rüyada akarsu görmek rüya sahibinin taze ve derin yeni bir fikir sahibi olacağına, duygu ve düşüncelerinde pozitif gelişmelere işaret eder. Çünkü akarsu duyguların akışının sembolüdür. Alternatif olarak akarsu sabırlı olmak, dengeli olmak anlamı da taşır. Akarsudaki suyun yeşil olması ise rüyayı gören kişinin hakkında manevi zenginliğe, ahlaki bakımdan gelişmeye, daha fazla huzur ve mutluluk sahibi olmaya işaret ederken öte yandan da elde edilecek iç huzur ile maddi olarak da yeni kazançlara kavuşmaya delalet eder. Rüyada güneşlenmek rüyayı gören insanın görev ve sorumluluklarını hakkıyla yerine getirdiğini ve dinlenmeyi, yenilenmeyi hak ettiğini gösterir. Uzun saçlı bayan ile dağa uzanmış adam ise hayatınızı olumlu yönde etkileyecek iki kişiye işaret edebilir.

“Rüyada Yeşil Akarsu Görmek” için bir yanıt

Cesaret veren, iyi hissettiren yorumunuz için çok teşekkürler. Sitenizdeki eleştirilerinizi de yorumlarınızı da cok beğeniyorum. İlgilendiğiniz içinde çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir