Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüya yeşil alan görmek neyi gösterir?

Ben 37 yaşında, evli, bir çocuk annesi bayanım. Rüyamda sağım solum yeşillik bir yolda koşu yapıyorum. Güzel çiçekler görüyorum. Biraz önde daha önce hiç görmediğim iki bayanda koşuyor. bayanların birisi benden yaşlı saçları kırlaşmış idi. rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

Rüya yeşil alan görmek yorumu

Rüyada yeşil alan görmek rüya sahibi için hayırlara işaret müjdeli bir haber almasına işaret eder. Bu haber; gelirin artması, işinin açılması, yeni kazanç kapısı, beklemediği bir miras ya da bir yerden para gelmesi hakkında olabilir. Bu gelişmeler sonucu ailesinde bolluğa, berekete kavuşacağına işaret eder, bunun aile bağlarını daha da güçlendireceğini ifade eder.

Koşmak sağlık ifadesidir. Yaşamakta olduğunuz küçük bir sağlık probleminden kurtulmak ve sağlıklı yaşamak olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda aile yakınları ve akrabaların iyi sağlık haberlerini almaya da delalet edebilir. Rüyada ağarmış saç görmek uzun ömür işaret eder.

Sonuç olarak rüyanız, sağlıklı, huzurlu bir dönem geçirdiğinizin ifadesidir ve sağlıklı, uzun ömrünüz hep böyle mutlu geçecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir