Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yeşil Alandan Geçmek

Rüyada yeşil alandan geçmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda yeşil bir alandan 2 arkadaşımla eve gitmek üzere yürüyorum. Tam evin oraya gelmek üzereyken ev bir tepenin hemen altında imiş, tepenin başında beyaz kazak, açık renk pantolon giymiş, yüzü siyaha boyanmış kırmızı gözlü bir kız bekliyor. Bir arkadaşım korksa da yanından çokta fark etmeden geçiyor ama ben ve diğer arkadaşım kızı tam anlamıyla görüp korkuyoruz ve eve gidemiyoruz. Kız hırlama gibi sesler çıkarıyor bize.

Bende kaçması için aynı şekilde sesler çıkartıyorum ona. Kız uçarak uzaklaşıyor ve bizde korku içinde eve gidiyoruz. Eşime anlatıyorum yaşadıklarımı ve o da “isterseniz bu gece evde kalmayalım, şu aşağıdaki kırlara bir battaniye serip uyuyalım” diyor. Ben, eşim ve arkadaşlarım oraya gidip yatıp uyuyoruz. Sabah bir uyanıyorum süper bir sabah, çok rahat uyumuşuz falan ama kırlık alan etrafımızda da ağaçlar var ve her yerimizi değişik böcekler sarmış. Eşimde uyanıyor ve “şu battaniyeyi silkeleyeyim de rahatla oturalım”. Sonra bir silkeliyoruz battaniyeden bir sürü çeşit böcek düşüyor yere ama içlerinden biri gergedan böceği imiş. Görüyorum ve çok şaşırıp eşime gösteriyorum. O da şaşırıyor ve orada uyandım.

Uyandığımda garip şekilde hafiflemiş hissi vardı üzerimde ve midemde de tuhaf bir his. Yorumlayabilirseniz çok ama çok sevinirim. Dua ederken uyuya kalmışım. Çok önemli şu an bu durum sebebi ile benim için. Tekrar çok teşekkürler. İyi günler.

Rüyada yeşil alandan geçmek tabiri

Sabriye merhaba, bu değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada eve gitmek rüyayı gören kişini reel hayatta kendini emniyette hissetmek istediğini anlatır çünkü ev emniyet demektir. Eve doğru yürümeniz ise hayırlara işaret etmektedir çünkü  rüyada yürüdüğünü görmek başarı ve hayatınızdaki olumsuz olan her şeyin bitmesi anlamına gelir.

Eve giderken karşınıza çıkan ve sizi korkutan kırmızı gözlü kız ise aslında düşündüğünüz kadar kötü bir anlam taşımıyor ve sizin korkularınızla yüzleşip, onları yenmenizi tavsiye ediyor çünkü kırmızı gözlü birini görmek genellikle korku, kabus, karabasan, cin, şeytan, yaratık, varlık, uzaylı rüyalarında görülmekle birlikte asıl anlamı enerji, canlılık ve seni seviyorum ifadesidir. Karşınızdaki kişinin size derin bir sevgi beslediğini simgeler.

Rüyada yeşil alan görmek feraha, rahata, huzura işaret eder. Yaşamın güzel yönde gelişip istediklerinize kavuşacağınızı temsil eder, aynı zamanda hayırlara işaret müjdeli bir haberlere de delalet edebilir. Bu; gelirin artması, işinin açılması, yeni kazanç kapısı, beklemediği bir miras ya da bir yerden para gelmesi hakkında haber olabilir.

Rüyada böcek görmek genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya küçük meseleleri kafaya takmadan, bazı gizli korkularınızı da üzerinizden attıktan sonra sizi çok seven ve değer veren eşinizle yaşamın tadını çıkaracağınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir