Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Araba Görmek

Rüyada yeşil araba görmek ne demektir?

Rüyamda arkadaşıma ait bir yeşil araba çıkmaz bir yola girmiş, bende oradayım, sanırım bende arabadaydım, net değilim, ayaktayım “bırak ben hallederim” diyorum araba o kadar hafifmiş ki sanki bebek arabaları gibi, onu katlıyor elime alıyorum ve o çıkmazdan çıkarıp düzgün bir yere getiriyor, arabayı açıp eski haline park ettiriyorum.

Bu arkadaşımın dönem dönem hayatıyla ilgili sorunlarda yanında oldum ama şu an sorunlu bir dönemde değil, aksine ben sorunlu bir süreçten geçiyorum, bebek istiyorum, işle ilgili sorunlar var, ailevi sorunlar var acaba rüyamın anlamı ne olabilir, yardımlarınız için çok sağ olun, Allah sizinde gönlünüze yöre versin.

Kimden: Gamze
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:evli
Anahtar kelimeler:
Şu anki ruh haliniz: üzgün

Rüyada yeşil araba görmek neye yorumlanır?

Gamze selam,

Rüyada yeşil araba görmek, insanın manevi yönünde iyileşme temsil eder.

Rüyada çıkmaz sokağa girmek, girdiğini görmek tehlikeli bir işe girmeye niyet ettiğinizi simgeler. Bakınız çıkmaz sokak tabiri.

Arabaya yaptığınız gerçek hayatta olmayacak şeyler, içinizdeki gizli potansiyeli, iç gücü göstermekte, bu gücün farkında olmanız gerektiğini, bu sayede çok zor olduğunu düşündüğünüz şeyleri kolayca başaracağınızı temsil etmektedir.

Sonuç olarak rüyanız, kimi sıkıntılarınız olduğunu fakat bunlardan manevi yönde bir iyileşme içinde olduğunu temsil ederken yaşamınızda tehlikeden, riskten uzak durarak tüm sıkıntıları aşacağınızı simgelemektedir

Yeşil renkli araç, yeşil oto, yeşil otomobil görmek, almak veya kullanmak manevi bakımdan tam doygunluk, iç huzuru arayışınızı simgeler. Unutmayın bunu sağlamak sizin elinizde. Yeşil araba satmak , iç dünyanızda kimi ret duyguları taşıdığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Araba Görmek” için 6 yanıt

rüyamda bir yeşil birde mavi otomobil vardı, bir arkadaşım maviye bindi bende yeşile bindim, çok güzel kullandım, yeşillik bir arazide gidiyordum, sonra bir bayır yukarı çıktık sonra kullandım araç kamyona dönüştü ve dar bir yere girdim, sonrada geri gitmek zorunda kaldım, geri giderken manevra yapamadım, sonra indim yürüdüm, orada uyandım.
neye yorulur acaba hayırdır diyelim yinede şimdiden tskler

Gamze

Rüyanız, iç huzur arayışı içinde olduğunuzu, kendine güven konusunda kendinizi geliştirmek istediğinizi ve bunlarda belirli bir aşama kaydettiğinizi ancak bir olay veya birisi nedeniyle gelişiminize ara verdiğinizi simgelemektedir.

Rüyamda bir arkadaşımı yeşil eski model bir arabayla gördüm sonra arabadan inip bizim ewe geldi araban nerede dedim sattım bunu aldım dedi başımda sıkıntılar var dedi mecburen diğer arabamı satıp bunu aldım dedi sonra gidecem gidecem dedi kapıdan çıktı peşinden koştum ama bir anda kayıp oldu yeşil araba duruyordu ama kendisi kayboldu, hayırdır inşallah.

rüyamda fıstık yeşili renginde bir araba kullanıyordum. birinden kaçmaya çalışıyordum o yüzden baya hızlı gidiyordum. bu ne demek oluyor ?

İyi günler, yeşil bir araba var, önünde kara bazı torbalar bunlardan geçemiyor, bu esnada bir bayanın ayet okuduğunu duyuyorum ben, o yeşil araba güzelce istediği yere park ediyor, kuran okuyan bayanı tam hatırlayamıyorum ama akşam birini sorup Rabb’ime hayırlısının göster diye niyet ederek uyudum. 33, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Kaan merhaba, rüyanızdaki unsurlar inanılmaz bir şekilde birbiri ile çok uyumlu ve hepside hayırlara işaret etmektedir.
Rüyada yeşil araba görmek, insanın manevi yönünde iyileşme temsil eder.
Rüyada Kuran okuyan birini görmek, gerçek yaşamınızda güzel gelişmelere, çalışanlar için işinde ilerleme, terfi etmelerine işaret olup ticaretle uğraşanlar için bol kazancı simgeler. Öğrenciler için zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir