Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Astarlı Gelinlik Görmek

Rüyada yeşil astarlı gelinlik görmek ne demektir?

Merhaba, çok yakın zamanda düğünüm olacak rüyamda da gelınlıgımı gıydırıyorlar, astarı yesıl renkte ve farklı bır gelınlık. Bende ıtıraz edıyorum “yesıl astar olur mu” dıye, herkes bana o beyaz yesıl degıl diye ıtıraz edıyor.

Sonra bır odaya alıyorlar benı, ıkı yaslı teyze “dugun olmadan elıne su dokecegız” dıyorlar. Avucumu acıyorum, altında tepsı bu ıkı teyzeyıde hiç tanımıyorum. Çok kaynar bır suyu elıme dokuyorlar. Yalnız suyun sıcaklıgını degıl tam tersıne buz gıbı serın ferah bır sekılde elıme degıyor. Hafıf bır dalgalanma olup durgunlasıyor, sankı denızmış gıbı. Ustunde orta buyuklukte bır tas belırıyor ve bır sey yazıyor. Çok ıyı bır ınsanla evlenıyorsun hayırlı bır evlılık dıyor. Sormak ıstedıgın bısey varmı dıyor. “Bır ömurmu” dıyorum, bır çocuk gelıyor, dugune gelenlerden oyun oynarken oraya carpıyor teyzede “buna suan tekrar bakamam goremem” dıyor. Bu sekılde uyandım. Ruyam hakkında yorumlarınızı rıca ederım. 27 yaşında evli bayanım.

Rüyada yeşil astarlı gelinlik görmek neye yorulur?

Özlem selam.

Rüyada gelinlik görmek Gelinlik giymek, gelinlik bakmak beyaz gelinlik giydiğini görmek tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, eski, pis gelinlik bunun tersini ifade eder ki zaten siz evlenme arefesindesiniz.

Rüyanızın ana unsuru gelinliğin astarının yeşil olmasıdır ve ilginç olan sadece siz yeşil görüyorsunuz, diğerleri ya gerçekten beyaz görüyorlar ya da hep birlikte beyaz olmadığı halde öyle diyorlar.

Siz, yeşil görmekle diğerlerinden olan farkınızı ortaya koyuyorsunuz ve bu durum kimi şeylere farklı bakabilmeyi başardığınızı ifade etmekte, rengin yeşil olması mutluluk, huzur ve sonunun hayırlı olmasını simgelemektedir. Rüyanızın devamındaki olay ve konuşmalarda hep olumlu şeylere işaret etmektedir. Daha detaylı bilgi ve yüzlerce rüyanın yorumu için rüyada gelinlik görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Yeşil Astarlı Gelinlik Görmek” için 2 yanıt

Hakkınızda verdiğini bilgilerde “27 yaşında evli bayanım” demişsiniz ancak rüyanızda “çok yakın zamanda düğünüm olacak rüyamda da gelınlıgımı gıydırıyorlar” yazmışınız.

Siz bu rüyayı önceki bir tarihte mi gördüğünüz, ya da evlendiniz de düğünü şimdi mi yapıyorsunuz?

Lütfen cevabınızı buraya ekler misiniz?

tayinim sebebi ile resmi evrak için nikahı önceden yapmak zorunda kalmıştık.resmiyette evliyim ama düğünüm olmadı hala ailemin evinde kalmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir