Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Badana Görmek

Rüyada yeşil badana görmek nedir?

Rüyamda akşam vakti memleketimde olduğumu görüyorum, bir bakkal dükkanının içinde sağa sola bakıyorum ve benim bildiğim bakkal dükkanının daha büyük olduğunu görebiliyorum ayrıca bu dükkan yeşil badana ile boyanmış. Ben ona bakarken mahallede beni büyüten komşum bakkaldan alışverişe geliyor ve bir şeyler koymamı söylüyor. İstediklerini bir poşetin içine dolduruyorum ve ona veriyorum.

Sonra tanımadığım birileri ile bir yemek yiyorum ve önümde ekmek yarısı dilimlere bölünmüş tabağımda pişirilmiş kırmızı et ve tanımadığım insanlarla oturup yemek yiyorum, yan tarafımda da bakkal dükkanı duruyor, arada bir oraya bakıyorum gelen giden var mı diye. Bu insanların hoşuna gidiyor gibi tebessüm ediyorlar ve yemeğimi yeyip kalkıyorum.

Eve götürmem için benim yediklerimden bir poşet içine de koyuyorlar ve tekrar bakkal dükkanına gidip aldıklarımı küçük bir beyaz deftere yazıyorum, hatırladığım kadarıyla 3 adet soğan 3 adet ekmek ve 3 kilo et diyerek, bakkal sahibine verin diye, onlar ise bana bunları yazdığım için hayır dua da bulunuyorlar, derken uyanıyorum. Bu rüyama yorum bulamadım ve size yazmayı düşündüm, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada yeşil badana görmek yorumu

Rüyada akşam vaktini görmek rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda istediği bir arzusuna kavuşacağına veya bir işin sonuna gelindiğine işaret eder. Memleketinde olduğunu görmek ise uyanık yaşamınızda bazı bitmemiş duyguların kendini tanıma, bazı yönlerini değiştirme, geliştirme konusunda tetiklediğini ifade etmektedir, bakınız rüyada memleketini görmek sayfası.

Rüyada bakkallık yaptığını görmek kişinin alışverişten iyi anladığını ya da rüyayı gören kimsenin uyanık hayatında iyi bir alışveriş yapacağını işaret eder. Bakkal dükkanın yeşil badanalı olması ise gerçek hayatınızda yardımsever, iyiliksever, düzgün bir karaktere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin takdir ve dualarını aldığınızı, işleriniz daima yolunda gideceğini temsil etmektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşamınız boyunca haramdan uzak durmanız gerektiğini (rüyada et yemeniz), böyle yaparsanız yaşam boyunca huzurlu ve mutlu olup, çevrenizin hayır dualarını alacağınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir