Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Baş Örtüsü Görmek

Rüyada yeşil baş örtüsü görmek neye çıkar?

Merhabalar. Annem yatalak kanser hastası ve yürüyemiyor, annemi rüyada yeşil bir elbise, yeşil bir başörtülü gördüm ve çok zor günler geçirdiğini ama hepsinin geçtiğini söyledi, sadece dilini gösterdi ve “bu kaldı” dedi, dili yemyeşildi. Anlamı nedir lütfen cevaplar mısınız? şimdiden teşekkürler.

Rüyada yeşil baş örtüsü görmek tabiri

Sevgili okurum, rüyanız inşallah anneniz hakkında hayırlı gelişmeleri müjdelemektedir. Bilindiği gibi yeşil renk en makbul olanıdır ve huzur, güvende olma ve manevi zenginliği simgeler. Yeşil elbise giymek murada ermeye işarettir. Burada annenizin muradı, isteği ne ise onun gerçekleşeceği anlatılmaktadır. Rüyada Yeşil baş örtüsü görmek güzel, mutlu bir evlilik ifadesidir. Ancak burada anneniz için evlilik değil, sevdikleriyle yaşamını sürdürmek anlaşılabilir.

Çok ilginçtir, anneniz “çok zor günler geçirdiğini ama hepsinin geçtiğini” söylemekte ve bu gerçek yaşamından gerçek bir olay, bana göre iyileşeceğinin göstergesidir. Sadece dilinde sorun kaldığını söylemesi, küçük kimi sıkıntılar kaldığını işaret etmektedir.

Lütfen hep olumlu düşünün, düşünce ve duanın gücüne inanın, dualarınızı eksik etmeyin. her şeyin iyiye gitmeye başladığını göreceksiniz. Rüyanın unsurları: yeşil elbise, yeşil başörtüsü, yeşil dil.

“Rüyada Yeşil Baş Örtüsü Görmek” için 2 yanıt

Rüyada eski karısını başı açık görmek
Ruyamda alisveris plazasindan gecerken gercek hayatta basortulu olan eski hanimimi, basi acik ve uygunsuz bir elbise ile goruyorum. Onu gormemis gibi uzaklasmaya calisirken o ise (onun icin geldigimi dusunerek) hincla gelip burada ne aradigimi soruyor.
(Bu ruyadan sonra gorduklerimin etkisinde kaldim. Cunku ablasi ve kocasi bizim gibi dindar degiller ve bana karsi ablasi hep soguktu ve ayrilmamiza neden oldugunu da dusunuyorum. Acaba diyorum belki kendi kafa yapisi birisiyle evlendirmek gibi bir arzularimi var demekten kendimi alikoyamiyorum.)
Eger cevaplarsaniz cok makbule gecer. Saygilarimla.

Rüyada ayrıldığı eşini, boşandığını karısını, eski eşini görmek Şu anda yaşadığınız benzer bir ilişki ya da birliktelikte bir olay nedeniyle kendinizi mutsuz hissettiğinizi, mutsuzluk yaşadığınızı veya hiç olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu ve bundan rahatsızlık hissettiğinizi simgeler. https://www.ruyabul.com/ruyada-eski-karisini-gormek.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir