Rüyada Yeşil Başlı Ördek Görmek

Rüyada yeşil başlı ördek neye işarettir?

Öncelikle kolay gelsin, ben rüyamda fındık tarlasında fındık toplarken bir anda bir sürü yeşil başlı ördek gördüm, ördekler uçuyordu ve hemen koşup silahımı aldım 1 tane yeşil başlı ördek vurdum, 1 tanede yaralıydı ama canlı ördek vardı, bunun ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim?

Rüyada yeşil başlı ördek görmek neye yorulur?

Rüyanın iki ana unsuru var; yeşil başlı ördek görmek ve ördek vurmak

Rüyada yeşil başlı ördek, yeşilbaş ördek görmek gurur, güven ve iyilik anlamına gelir. Eğer çok fazlaya kaçmazsanız gösterişli olmanız çevreniz tarafından beğeniliyor demektir. Yaşamınızdaki başarılarınız neticesinde kibre kaçma ihtimaliniz olabilir anlamını taşır. Rüyada ördek vurmak, ördek vurduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir sorunun çözümünü yanlış yerlerde aradığınızı simgeler. Bu rüya aynı zamanda işinizden ayrılabileceğini simgeleyebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ördek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Başlı Ördek Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Merhaba rüyamda bizim tarlada onlarca yeşilimsi ördek gördüm ve bir tane ördek yumurtasi bir tane de tavuk yumurtasi gordum ve bunlar basta sayilari az iken yavas yavas cogaliyorlardi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir