Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Bir Alan Görmek

Rüyada yeşil bir alan görmek neye işarettir?

Es Selâmu Aleyküm ve Rahmetullâhû ve Berekâtûhû. Ben Ahmet, 22 yaşındayım. 83 yaşında da Akife isminde bir anneannem var. Anneannem 3-4 gün önce bir rüya görmüş. Rüyayı anlatmadan önce şunu söyleme gereği duyuyorum: Anneannemin rüyasını gördüğü gecenin gündüzünde ben Niğde’ye ailemle birlikte ev tutmaya gittim. Niğde Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği’ni kazandım. Akşam 10 sularında da evi tuttum çok şükür. Bunları söylememin sebebi, acaba benim ev tutmamla rüyanın bir ilgisi var mı, bunu öğrenmek istiyorum. Çünkü etrafında yeşilliklerin bol olduğu bir apartman dairesinde tuttum evi.

Neyse, sözü daha fazla uzatmadan rüyayı arz edeyim: Rüyasında anneannem, yeşil bir alan görmüş. Ve bir ses ona demiş ki: ”Burası Ahmet’in” Sonra da anneannem uyanmış. Acaba bu rüyanın benim ev tutmamla bir ilgisi olabilir mi?

İnternetteki rüya tabirlerine baktım; yeşillik sevince, mutluluğa, cennetle müjdelenmeye işarettir, diyor. Acaba benim cennetle müjdelenmem falan olabilir mi bu, yoksa anneannemin cennetle müjdelenmesi yorumu da yapılabilir mi? Bilgileriniz dahilinde bu rüyamı yorumlayabilirseniz çok bahtiyar olurum. Cevabını bekliyorum. Selâm ve Duâ İle

Kimden: Ahmet
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz:Üzgün, Öfkeli ve Umutlu
Anahtar kelimeler: yeşil alan,

Rüyada yeşil alan görmek nasıl yorumlanır?

Ahmet merhaba, rüyanın sizin yaptıklarınızla ilgi olup olmadığı konusunda bir şey diyemem ancak hayırlı bir rüya olduğunu söyleyebilirim.

Rüyada yeşillik görmek, yeşil alan, yeşil yer, ağaçlık, çimenlik bölge görmek, ferahlık, rahatlık, huzuru simgeler. Yaşamın güzel yönde gelişip istediklerinize kavuşacağınızı temsil eder. Bakınız yeşillik rüya tabiri sayfası. Eğer Anneannenizin muradı sizin ev tutmanız ise hayırlısı ile bu gerçekleşmiş demektir.

“Rüyada Yeşil Bir Alan Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar; rüyamda güzel büyük bir alanda idim, fakat bu alan Ayasofya gibi hatta cami motifleriyle süslü gibi cok degısık ferah ve güzel bir yerdi, turistik bir havası vardı fakat neresi oldugunu bılmedıgim bir yerdi. Orada profesyonel fotograf cektırıyordum, daha sonra hatırladıgım bir başka sey ise sevdığım adamla araba yolculuguna cıkmıstık, güzel bir yolculuktu, arabayı o sürüyordu ve bana sevgı askla bakıyordu, arada opuyordu, mutlu gorunuyordu yolda guzel bir yoldu, agaclık yeşillik dağlar falan guzel bir yoldu.
Bu arada erkek arkadasımla 4 senelık bir gecmısım var fakat 2 aydır ayrıyız yorumlarınız ıcın tesekkür ederım hoşçakalın. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

izci-kız selam,
Gerçek adını soy ismini kullanan üyelerimiz ileride sıkıntı yaşayabilmektedir. Bu yüzden kullanıcı adınızı değiştirdim. Lütfen bundan sonra bu ismi kullanmaya devam edin.
Gördüğünüz rüya reel hayatınızda mutlu olmayı bilen, kimseye özenmeyen ve mutluluğu hak eden birisi olduğunu temsil ederken aynı zamanda şu anda içinde bulunduğun sıkıntılara son verecek, seni feraha erdirecek hayırlı gelişmeler olacağını temsil etmektedir.
Rüyanızın bir diğer önemli mesajı ise rahat ve huzura kavuşmak için olumsuz anıların etkisinden bir an önce kurtulmak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir