Rüyada Yeşil Büyük Yılan

Rüyada yeşil büyük yılan görmek ne demektir?

Anlatacağım rüyayı memleketim Çankırı’ya tatile geldiğimde gördüm. Rüyamda volkanik bir adadayız, yeşil kocaman bir yılanın üstünde kayıyoruz, kafasına doğru yılan çok uzun, yalnız yılanın üstünde kayarken kafasına doğru adayı dolaşıyoruz resmen. Benimle birlikte halamın kızı da benim arkamda kayıyor, birlikte kayıyoruz, ben önde o arkada. Halamın kızı 19 yaşında, üniversitede okuyor, aramızda bir sorun yoktur, ben onu oda beni sever.

Yılanın kafasına geliyoruz sonra yılanın cüssesine göre kafası küçük, yani iki elimle tutabileceğim kadar, adanın kumsalındayız bu arada ve havada kızıl bir karanlık var, yılanın kafasını tutuyorum, sonra dişleri olduğunu görüyorum bize zarar vermesin diye, ama sağ elime dişinin geçtiğini hissediyorum bu sırada uyandım ve bir oh çektim rüyaymış diye.

Sevgilim var, 1 senedir ilişkim devam ediyor, arada ufak kavgalar oluyor ama kalıcı bir sorun olmadı hiç, babamla büyük sorunlarımız var manevi ve maddi, bunlardan hariç biraz içime kapanık ve duygusal birisiyimdir, şimdiden teşekkür ediyorum, size kolay gelsin. 20 Yaşında üniversitede okuyan bekar bir erkeğim.

Rüya unsurları : Çankırı, volkanik ada, yeşil yilan, kocaman yilan, hala kızı, yılan kafası, ada kumsalı, kızıl karanlık, yılan dişleri, yılan ısırması

Rüyada yeşil büyük yılan görmek neye yorulur?

Rüyada görülen yeşil yılan dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder, yılanın büyüklüğü ise bu dönüşümün, şifanın, bilgeliğin büyüklüğünü işaret eder. Bu açıdan bakınca rüyanız hakkınızda inanılmaz bir gelişimi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir