Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Büyük Yılan

Rüyada yeşil büyük yılan görmek ne demektir?

Anlatacağım rüyayı memleketim Çankırı’ya tatile geldiğimde gördüm. Rüyamda volkanik bir adadayız, yeşil kocaman bir yılanın üstünde kayıyoruz, kafasına doğru yılan çok uzun, yalnız yılanın üstünde kayarken kafasına doğru adayı dolaşıyoruz resmen. Benimle birlikte halamın kızı da benim arkamda kayıyor, birlikte kayıyoruz, ben önde o arkada. Halamın kızı 19 yaşında, üniversitede okuyor, aramızda bir sorun yoktur, ben onu oda beni sever.

Yılanın kafasına geliyoruz sonra yılanın cüssesine göre kafası küçük, yani iki elimle tutabileceğim kadar, adanın kumsalındayız bu arada ve havada kızıl bir karanlık var, yılanın kafasını tutuyorum, sonra dişleri olduğunu görüyorum bize zarar vermesin diye, ama sağ elime dişinin geçtiğini hissediyorum bu sırada uyandım ve bir oh çektim rüyaymış diye.

Sevgilim var, 1 senedir ilişkim devam ediyor, arada ufak kavgalar oluyor ama kalıcı bir sorun olmadı hiç, babamla büyük sorunlarımız var manevi ve maddi, bunlardan hariç biraz içime kapanık ve duygusal birisiyimdir, şimdiden teşekkür ediyorum, size kolay gelsin. 20 Yaşında üniversitede okuyan bekar bir erkeğim.

Rüya unsurları : Çankırı, volkanik ada, yeşil yilan, kocaman yilan, hala kızı, yılan kafası, ada kumsalı, kızıl karanlık, yılan dişleri, yılan ısırması

Rüyada yeşil büyük yılan görmek neye yorulur?

Rüyada görülen yeşil yılan dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder, yılanın büyüklüğü ise bu dönüşümün, şifanın, bilgeliğin büyüklüğünü işaret eder. Bu açıdan bakınca rüyanız hakkınızda inanılmaz bir gelişimi işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Büyük Yılan” için 3 yanıt

rüyamda birisine ait çok büyük bir yılan gördüm sahibi yilanı bıraktığında yılan üstümde gezinip gitti daha sonra yılanı bulup getiren sahibi yılana kedi yedirmeye çalışıyordu bu arada kedinin bağırsakları dışarı çıkmıştı.

Rüyada yeşil yılandan kaçmak neye işarettir
Bu gece rüyamda evin içinde, dış kapımızın tam karşısında duvar kenarında duran bir yeşil yılan gördüm.
Yılan beni görünce peşimden gelmeye başladı. Ben korkup banyoya saklanmaya girdim oda peşimden geldi. Kardeşimin beni uyandırmasıyla birlikte korkuyla uyandım ama bir şey yapamadı.
Kimden: şükran
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: yeşil yılan, yılandan kaçmak
Şu anki ruh haliniz: korkulu.

Rüyada yeşil yılan görmek, Büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifade eder, iyi bir rüyadır.
Yılandan kaçmak, yılanlardan kaçtığını görmek ölümle yaşam arasında bazı çelişkiler içinde olduğunuzu, ölümü ve öbür dünyayı aklınıza taktığınızı ifade eder. Gerçek yaşamınızda bu çelişkilerden kurtulmak için dengeyi sağlamalı, bu dünya için yapmanız gerekenleri ihmal etmemeli, öbür dünya için ibadet vb. şeyleri yapmalısınız mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir