Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Çimen Görmek

Rüyada yeşil çimen görmek ne demek?

Rüyamda geniş bir evdeyim, dar bir koridor gibi ama kiler olarak mı yoksa çocuk odası olarak mı tam anlayamadığım kullanılan dar bir yerden zorla geçtim. Kocaman geniş bir yatak odasındayım. Bir karyola var, yatağın örtüsü açık kavuniçi gibi bir renkte, yumuşak yaylı bir yatak. Kolumu yatağın üzerine koyunca kenarı kalkıyor, örtüsü kenardan açılıyor. Kenarını düzeltmeye çalışıyorum, düzeltemedim.

Yatak odası o kadar geniş ki birden kendimi yeşil çimen kaplı bir yerde buldum, her yer dağlar tepeler her yer yemyeşil. Orası İstanbul’muş, sadece yeşilliğin yüksek bir yerinden toprak kopmuş ve orada kahverengi toprak görünüyor. İçimden “buralar İstanbul’un keşfedilmemiş yeşil alanları, buralara ev yapılır” gibi bir şeyler diyorum. Evliyim, yaşım 42, öğretmenim, bir ilçede yaşıyorum, 6 ve 11 yaşlarında iki kızım var.

Rüyada yeşil çimen görmek yorumu

Rüyanız, gerçek hayatınızda şartlara adapte olma yeteneğini, uyum ve değişim konusundaki başarınızı ifade etmektedir. Hayatta bazı sorunlar, sürprizler olsa da sizin doğru yolda olduğunuzu belirtmektedir.
Rüyanız aynı zamanda, ölüm ve yaşlanma ile ilgili endişeleriniz olduğunu gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir