Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Elbise Görmek

Rüyada yeşil elbise giymek neye yorulur?

Merhaba, rüyamda çok güzel bir yeşil elbise giymiştim, yanımda yine yeşil elbise giymiş çok güzel, sanırım ünlü bir kız daha vardı, benimle arkadaş gibiydi. Bizi çekimler için kameraya çekiyorlardı, fotoğraflarımızı çekiyorlardı. Rüyada kendimi ünlü olmuş gibi hissettim fakat benim yüzüme makyaj yapmamışlardı ve o şekilde çekim yapılıyordu, rüyada bunu kameramanlara belirtiyordum.

Rüyamın etkisinde çok kaldım açıklamasını yazarsanız rahatlayacağım.  Saygılarımla, Gönderen Selvi. Rüyanın unsurları: güzel elbise, yeşil elbise, güzel bir kız, ünlü bir kız, kamera çekimi, fotoğraf çektirmek, kendini ünlü olarak, ünlü olduğunu, makyaj yapmamak, kameraman.

Rüyada yeşil elbise görmek tabiri

Selvi Merhaba. Rüyada yeşil elbise görmek hayırlı bir olay yaşamanın habercisidir, büyük ihtimalle aile ve çocuklar için hayal edilen bir şeyin gerçekleşmesine, maddi ve manevi zenginliğe işarettir. Rüyada yeşil elbise giymek murada ermeye işarettir. Ancak rüyanızın diğer unsurları, gerçek hayatınızda hatalı şeyler yapma ihtimaliniz olduğunu ve bu yüzden hayal kırıklığı yaşama olasılığını işaret etmektedir.

Rüyada ünlü görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, ünlü birisi ile tanışmak, ünlü birini görmek Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder. Rüyada ünlü olmak, ünlü olduğunu görmek hayal kırıklığı veya gerçekleşmemiş başarılara olan arzuyu gösterir.

“Rüyada Yeşil Elbise Görmek” için 2 yanıt

Sevdiğimiz bir aile dostumuz(bayan) annem ile ilgili bu rüyayı görmüş. Rüyasında, bizim evimize gelmiş, salonda oturmuşuz ben ona kahve ikram etmişim. Annem yeşil bir elbise giymiş beraber sohbet ediyormuşuz. Annem bugünkü yaşından daha genç ve daha güzel şekildeymiş dedi.
Tasvirinizi bekliyorum. Annemin bu ara biraz sağlık problemi var, inşallah iyi olur. Acaba bunu mu hissederek bu rüyayı görmüş olabilir.

Gül merhaba, rüyalar rüyayı gören kişiye göre yorulur. Rüyada kahve görmek gerçek hayatta bir yorgunluğu işaret eder, işinize ya da kafanızı taktığınız konuya ara vermeniz, dinlenmeniz gerektiğini simgeler. Rüyada yeşil elbise görmek hayırlı bir olay yaşamanın habercisidir, büyük ihtimalle aile ve çocuklar için hayal edilen bir şeyin gerçekleşmesine, maddi ve manevi zenginliğe işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir