Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yeşil Ev Görmek

Rüyada yeşil ev görmek ne demektir?

Öncelikle Ben İstanbul’dan yazıyorum. 17 yaşında lise son öğrencisiyim. Malumunuz YGS-LYS ‘ye hazırlanıyorum. Bu gece rüyamda bol yeşillikli bir bahçe ve bunun içerisinde dört renge boyanmış bir ev vardı. Evin dış cephesinde üst kat mor ve turuncu iken alt katta yeşil ve mavi rengi hakimdi. Ama burası genel olarak bir yeşil ev olarak nitelenebilir. Gördüğüm kısım evin arka tarafıydı ve birbirini tamamlayan içi berrak, temiz su bulunan birleşmiş bir havuz vardı ve evin boyasındaki mavi ile birbirlerini adeta örtmüş gibiydi.

Rüyamın devamında aynı evin bahçesindeki ağaçları suluyor genç bir fidanında dip kısmına toprak atıyordum. Ancak toprağın çok fazla geldiğini ve fidanı tamamen kapattığını gördüm ve elimle toprağı bir başka yere aktarmaya başladım ve ardından toprağı düzelttim. Sonrasında bambaşka bir yerdeydim ve yağmur yağıyordu insanlar bir yerlere sığınmaya çalışırken ben yağmura kollarımı açıyordum. Sizden ricam bu rüyayı benim için yorumlamanız. Şimdiden teşekkür ediyorum. Gününüz aydınlık olsun.

Rüyada yeşil ev görmek nasıl yorumlanır?

Aylin selam, öncelikle bu hoş dileğin teşekkür ediyorum, sizlerin de günü aydınlık ve mutlu olsun. Unutmayınız ki yeşil renk hem gerçek hayatta hem de rüyalarda huzur, sükunet ve sakinliğin simgesidir. Ev ise aynı şekilde hem reel yaşamda hem rüyada emniyet demektir. Çünkü gerçek hayatta insan kendini en çok evinde güvende hisseder.

Rüyada yeşil ev görmek ya da yeşil renkli bir ev gerçek yaşamda rüyayı gören insanın hem huzur, sükunet, mutluluk hem de kendini emniyette hissedeceği güzel günlerin arifesinde olduğunu, içinde bulunduğu sıkıntıların son bulacağını simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyamda annemle birlikte hiç bilmediğimiz bir yeri geziyorduk. O kadar güzel bir mekandı ki. Az ilerlediğimiz bir yerde yeşil iki katlı ev gördük. Üst katında yeşil örtüye bürünmüş bir tabut yanında da tabutsuz duran kadın cenazesi alt katında ise iki ayrı taput vardı. Yani toplam 4 cenaze vardı. Oradan geçerken tabutsuz olan kadının ölüsü bir anda kıpırdamaya başladı. Sonra imam çıkıp düzeltti. Daha sonra hareket edip yan dönünce üst kattan yere düştü. İmam onu kaldırmak için uğraştığın da bir anda imama bir şey oldu yere yığıldı. Bende kaldırmak için amca iyi misin diye sordum ve orada uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir