Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz ne demektir?

Rüyamda büyük bir yatakta uyuyordum ve uyandığımda bir miyavlama sesi duydum yatağın altına baktığımda yeşil gözlü siyah bir kedi gördüm. Teyzeme haber verdim ama onun yerine pek samimi olmadığımız bir akraba çıktı evden ve “kediye süt ver bir şey yapmaz” dedi. Kediyle ilgili rüya yorumlarına baktığımda çok da iyi bir anlamı yokmuş gibi geldi. Sizce ne anlama geliyor ? Şimdiden teşekkürler.

Rüyada yeşil göz görmek nasıl yorumlanır?

Pınar merhaba, düşüncenize katılıyorum, bana göre rüyanız aile içinde bir tartışmaya işaret edebilir, ancak bu tartışmanın bir kavga değil, tüm ailelerde olabilen güncel bir tartışma olasılığı olması yüksektir.

Rüyada kedi sesi duymak ya da kedi miyavlaması duymak kişinin gerçek yaşamında üzüleceği bir haber almasına işaret eder. Bilindiği gibi üzüntü ve sevinç yaşamın unsurlarıdır ve hayatta her zaman olacaklardır. İnsanlar için önemli olan her türlü şeye hazırlıklı olmaktır. Rüyada kediye süt vermek gerçek hayatta bir insanın rüyayı gören kişiyi duygusal ya da maddi açıdan onu kaba tabirle “sağılacak biri” olarak gördüğüne delalet eder.

Rüyada yeşil göz görmek, yeşil gözlü birini görmek iyidir çünkü yeşil renk huzur, sessizlik, sakinlik, huzur demektir ve rüyada yeşil renkli göze sahip birini görmek size huzur verecek biri ile tanışmaya işarettir. Rüyada yeşil gözlü olmak, yeşil gözlü olduğunu görmek, çevrenize, sevdiklerinize daha fazla huzur vermek, onları mutlu etmek için uğraştığınızı ve çabalarınızın takdir ile karşılandığını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada göz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada yeşil göz görmek teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda yeşil göz görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Yeşil Göz Görmek” için 3 yanıt

rüyamda devamlı timsahın göz rengini gördüm yerde yatılı şekilde gördüm ne anlama gelmektedir?

Rüyada yeşil gözlü olmak neyi gösterir
Rüyamda annemin gözlerime yosun yeşili boya damlattığını ve gözlerimin renginin yosun yeşili olduğunu gördüm. Bunun açıklaması nedir acaba?
Kimden: Melek
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 19
Medeni Durumunuz: Bekar

Melek merhaba,
Yeşil gözlü olmak, yeşil gözlü olduğunu görmek, çevrenize, sevdiklerinize daha fazla huzur vermek, onları mutlu etmek için uğraştığınızı ve çabalarınızın takdir ile karşılandığını ifade eder. Bakınız göz rüya tabiri sayfası.
Annenizin boya damlatması, yukarıda yazan şeylere annenizin vesile olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir