Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Gözlerin Siyah Göz Olduğunu Görmek

Rüyada yeşil gözlerin siyah göz olduğunu görmek nedir?

Merhaba, gördüğüm rüya o kadar gerçekti ki, uyandığımda rüya olmasına şaşırdım. Bir ay önce evlenme maksatlı birisi ile tanışmıştım, gördüğüm rüya onun hakkında. Tanistiktan sonra bende çok kararsizdim ama önce o olumsuz karar bildirdi. Bende bu kararın asıl sebebini merak ediyordum ve hatta üzgündüm bunun için.

Rüyamda o kişi benim önümden geçerken birden beni fark etti ve “yarin telefonla konuşalım, içimizde kalan şeyleri paylaşalım” dedi, dertli bir şekilde göğsünü işaret ederek. Normalde yeşil gözlü ama rüyamda siyah gözlü ve olduğundan çok zayıftı. Sonra geçip bir masaya oturdu ve “kardeşlerime ayakkabı alsam iyi olacak” dedi.

Normalde kardeşi de yok ama rüyamda Bilal ve Halime isminde iki kardeşi vardı. Masanın etrafında başka bir suru insanlar oturuyordu. Ben önce masanın ondan uzak tarafına oturmak istedim ama oraya başka bir kız oturunca ona yakın sandalyeye oturmaya niyetlendim. Oturup oturmadığımı hatırlamıyorum ama masada, sandalyelerde ıslaktı ve sandalye bir yere takılmış gibiydi, çıkarmaya çalışıyordum. İlginiz için teşekkürler, yorumunuzu merakla bekliyorum. Selamlar,

Rüyada yeşil gözlerin siyah göz olduğunu görmek yorumu

Merhaba, bu çok değerli rüyayı bize gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Gördüğünüz rüya, tanıştığınız kişi hakkında çok önemli mesajlar vermekte, onun gerçek hayatında çok ezilmiş, büyük yalnızlık acıları çekmiş, omuzlarındaki yükü paylaşacak birilerini bulamamış ( rüyada aslında olmayan, kardeşlerine ayakkabı almak istemesi), aile sıcaklığına hasret kalmış ( rüyada Bilal ve Halime isimli kardeş ) birisi olduğunu göstermektedir. Ben yorum yapmayacağım sadece Yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını istemeniz gerektiğini hatırlatacağım. Rüyanın unsurları: yeşil göz, siyah göz, ayakkabı almak, Bilal, Halime, bir sürü insan.

“Rüyada Yeşil Gözlerin Siyah Göz Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Yorumunuz icin cok tesekkur ederim. Dediginiz seylerin olma ihtimali cok yuksek gercekten.

Ama su cumleniz kafama takildi. “Ben yorum yapmayacağım sadece Yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını istemeniz gerektiğini hatırlatacağım’. Aslinda acaba yolum onunla tekrar mi kesisecek diye dusunmustum ben. Bu cumlenizi biraz acmaniz mumkun mu?

Tekrar tesekkur ederim. Allah razi olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir