Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Işık Görmek

Rüyada yeşil ışık görmek neye işaret eder?

Ben istihareye yattığımda gözlerimi kapattım ve daha uyumamışken yeşil ışık gibi bir şey gördüm, sonra bir uyumuşum. Rüyamda teyzemlerde bilgisayar başında bir şeyler yapıyordum ama sürekli “Allah istiharemi kabul etmedi” diyordum, bundan önce başka konular için de yattım hep böyle “Allah istiharemi kabul etmedi” diyordum, renk hatırlamıyorum. Bu ne demektir? İstiharede yeşil ışık görmek neye çıkar?

Rüyada yeşil ışık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yeşil ışık görmek çok hayırlı bir rüya olup, hayırlara ve güzel gelişmelere işaret eder, huzur, sessizlik, sakinliğe delalettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Işık Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yüzüne yeşil ışık çarpması
Selamun aleykum, adım Ümit, erkeğim, eşimden ayrıyım, iki oğlum var.
Dün gece çocuğu rahatsız olan bir arkadaşımın çocuğu için dua edip uyudum, beş on dakika sonra rüyamda yüzüme ardı ardına yeşil ışık çarptı, o anda irkildim, kendime geldiğimde çenemde bir ağrı vardı, rüyam hayır olsun inşallah, bu neye işaret acaba?

İstiharede yeşil ışık görmek
Ben istihareye yattığımda gözlerimi kapattım ve daha uyumamışken yeşil ışık gibi bir şey gördüm, sonra bir uyumuşum. Rüyamda teyzemlerde bilgisayar başında bir şeyler yapıyordum ama sürekli “Allah istiharemi kabul etmedi” diyordum, bundan önce başka konular için de yattım hep böyle “Allah istiharemi kabul etmedi” diyordum, renk hatırlamıyorum.

Başkasının yerine istihareye yatmak
Arkadaşım benim adıma istihareye yattı, normalde babam beni sevdiğim çocuğa mezhep meseleleri nedeniyle diye vermedi, 3 aydır bekliyoruz, benimle birlikte arkadaşımda istihare denedi, o benim sevdiğim çocuğu bize gelirken görmüş 3 kere kapı çalmış, tam kimse yok diye giderken babam kapıyı açmış “sana kızımı vermeyeceğimi söyledim” demiş, daha sonra ne olduysa babamın kafasında yeşil yeşil ışıklar yanmış, bende aynı gün erkek bebek gördüm
dilek, 24, Kadın, Bekar, Çalışıyor, garip

Dile selam, göndermiş olduğun rüyada benim itiraz ettiğin konular var.
Birincisi başkası yerine istihare yapılmaz, neden Allah ile arana aracı koyuyorsun? lütfen bunu bir düşün ve kafanı duvara “gümmm” diye vur. İstihare insanın arınmış bir ruh ve temiz kalp ile Allah’tan yardım istemesi, kendisine olacaklar hakkında yardım dilemesidir. Senin ağzın veya aklın yok mu? bunları sen neden kendin yapmıyor, Allah’a sığını, ona yalvarıp, direk ondan yardım istemiyorsun.
İkincisi, sen 24 yaşında aklı başında bir insansın ve gerçekten o kişiyle birbirinizi seviyor ve evlenmenin hayırlı olacağına inanıyorsanız anne babalara düşen buna saygı duymak olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir