Rüyada Yeşil Kan Görmek

Rüyada yeşil kan görmek neye çıkar?

Rüyamda elimden yeşil kan aktığını gördüm. Evdeyiz, kardeşimle yatıyorum, ben susuyorum ve uyanıyorum, küçük plastik şişeden bir sürü su içiyorum, bana bir şeyler oluyor, içime cin girmiş gibi kendi kendime gülüyorum,  tuvalete gidiyorum, elim kesilmiş kanıyor ama kanım yeşil renkte akıyor.

Sonra annemi çağırıyorum elime bakıyor, arkasından odasına giriyor ben yine kahkaha atıyorum, o sırada babam bir başka odadan çıkıyor, ağzında sakız, bembeyaz bir hortumla kendini asmaya çalışıyor, babamı zor tutuyorum, o sırada annem odadan çıkmış, oda bilinç dışı hareketler ediyor, odanın kapısının arkasında karabasanı görüyorum kapının üstünden bize bakıyor, sonra 3 defa kelime-i şehadet getiriyorum ve ayaklarımla karabasanın üzerine zıplıyorum ve uyanıyorum bunu bana yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yeşil kan görmek neye yorulur?

Melek merhaba, rüyanız hayatınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini, bir takım düzensizlikler olduğunu simgelerken, kelime-i şehadet getirdiğini görmek dünya ve ahiret yaşamında hayra ermeye ifade etmekte aynı zamanda inancında güçlenmeye, iman tazelemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işaret etmektedir.

Rüyada susamak, susadığını görmek karşılanmamış ihtiyaçları simgeler. Bunlar ilham, motivasyon veya ekstra iteleme isteyen konular olabilir. Rüyada su içmek psikolojide hayat kaynağıdır ve hayata enerji veren bir unsurdur, rüyada su içilmesi selamete ermeye ve rüyayı gören için bereketli geçecek bir seneye işarettir.

Rüyada kan görmek sert çatışmaları, aile bağlarını, hamileliği simgeler. Yaşamınızda olacak patlamaları, geçmiş eylemleri ve tartışmalı ortamları ifade eder. Aynı zamanda alınacak bir hamilelik haberini işaret edebilir. Rüyada yeşil kan görmek, huzur ve sessizliği simgeler. Yaşadığınız çatışma ya da tartışmaların son ereceğini, huzura kavuşacağınızı gösterir.

Rüyada babanın kendini asmak istemesi gerçek yaşamda bir şeylerin ya da birisinin sürekli sizi takip ettiği duygusundan artık kurtulmanız gerektiğini simgeler. Bu duygular sizin uyanıkken gözden kaçan sorunlarınızı gösterebilir

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir