Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yeşil Kedi Görmek

Rüyada yeşil kedi görmek neye çıkar?

Hayırlı bayramlar diliyorum. Rüyamda; yeşil renkte bir kedi gördüm. (Türbe yeşili bir renkti) Kedinin gözleri de açık yeşildi. Annem yatağında uyuyordu. Annemin ayak ucunda oturmuş gözlerini dikmiş bana bakıyordu. Oturduğu zeminin rengi beyazdı. Yüzünde sinsi bir gülümseme vardı. Tasvirini bekliyorum. Ruh halim; korkmuş ve endişeli. Saygılarımla.

Rüyada yeşil kedi görmek tabiri

Kedi hakkında geniş açıklama rüyada kedi görmek sayfasında yer almaktadır, lütfen bu adresi inceleyin. Rüyanın en ilginç kısmı kedinin renginin yeşil olmasıdır çünkü yeşil kedi reel hayatta rastlanmayan bir durumdur.

Rüyada yeşil renk büyümeye, gelişmeye ve sükunete işaret ederken öte yandan da yeni bir projeye istek ve basit şeylerden zevk almayı simgeler. Yeşil renk küçük şeylerden büyük mutluluklar alabilmeyi gösterir. Yeşil, doğanın ve baharın rengidir, insanlar üzerindeki etkisi tartışılmaz. Yaratıcılığı körükler. Ayrıca huzuru ve üretkenliği temsil eder. Güven ve rahatlık veren bir renktir. Yeşil, tabiatta hakim olan bir renk olduğu için rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi de büyüktür. Yeşil rengin ağırlıklı kullanıldığı yerlerde üretkenlik artar. Yeşil alanlarda insanların daha az mide ağrısı çektiği tespit edilmiştir. Yeşil renkli kedi ise zor zamanların sona ereceğini, sebebi belirsiz korkuların biteceğini ve bu sayede rüya sahibinin içindeki gücü daha etkin kullanmaya başlayacağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir